S tímhle jsem ho vždycky upřímně litovala.
Velitel Elánius zuřivě přecházel po kanceláři. Sem, tam, sem, tam. Nikdo z jeho podřízených se neodvažoval vylézt po schodech od chvíle, co vrhnul tác se svačinou po seržantu Navážkovi tak vehementně, že mu odrolil kus ramene.
Tohle je vzpoura, prachobyčejná vzpoura! Ztratil jsem velení na vlastní strážnici! Už ani Karotka mě neposlouchá. Úplně je slyším, jak se tam dole domlouvají, mně za zády! Zrádci!
Ale já to tak nenechám!
Rozrazil dveře do strážnice jako bůh pomsty. „Tak. Přiznejte se a slibuji, že z toho nevyvodím žádné další následky,“ prohlásil s hraným klidem. „Kdo. Mi! Z toho sendviče!! Vyndal moji slaninu?!“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ale chudák!
strigga
Ale chudák!
Zcela ho chápu, za to bych
neviathiel
Zcela ho chápu, za to bych taky udělala kravál :)
tohle je vážně krutý
Aries
tohle je vážně krutý
Sybila má holt v kapse celou
Maladi
Sybila má holt v kapse celou strážnici.
:)
Lady Aludnev
Chudák Elánius