- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Informace
Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!
Nový obsah
- Letošní desítka od Chrudoše – Chrudoš Brkosl…
- Nad vecami - DMD26 Arcane seriál – Sal Amander
- Oblíbená desítka z Harry Potter fanfikcí – Menolly
- Tenkrát ve Svazu (aritmetická fanfikce) – Vé eŠ
- Poslední zhasne – ChaosPrince
- Letenské listy 2026 – medvedpolarni
- Prokletije celý příběh – N.Ella
- Za hviezdami - celý príbeh – mathej
- Moje devítka – neviathiel
- Memento mori – neviathiel
Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.
No to jsem zvědavá, co se
Tora
No to jsem zvědavá, co se bude dít dál.
To já vlastně taky. Heslovitě
Regi
To já vlastně taky. Heslovitě mám sice celou povídku dokončenou, takže nahrubo vím, kudy půjde a kam dojde, ale detaily často při psaní kapitoly překvapí i mne. :-) Třeba teď, jak si o to antidotum Lenka sama řekla. Nevěděla jsem, že to udělá.
Ale sedne to k ní přesně.
mila_jj
Ale sedne to k ní přesně. Jsem zvědavá, co to s ní udělá.
Co to s ní udělá, to je
Regi
Co to s ní udělá, to je celkem jasné. Lenka prohlédne. Ale jak bude přesně reagovat, to zatím ještě tak úplně nevím.
Tak to jsem fakt zvědavá. Ale
KattyV
Tak to jsem fakt zvědavá. Ale že by šla dát Rolfimu pár po zobáku, to se od Lenky bohužel čekat nedá.
Taky bych to měla chuť napsat
Regi
Taky bych to měla chuť napsat, ale to by holt nebyla Lenka Lenkou. ;-)
Já se teda přiznám, že bych
Arenga
Já se teda přiznám, že bych klidně ocenila delší kapitoly ;-) A to jsem poslední tři četla najednou. Jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet.
Hmm, teď jsi mě pochválila
Regi
Hmm, teď jsi mě pochválila (že se mi to povedlo tak dobře napsat), nebo zepsula (že jsem odflákla délku)? ;-)
pochválila :-D
Arenga
pochválila :-D
Fakt? Moc děkuju! :-)
Regi
Fakt? Moc děkuju! :-)
Sláva, tak už jí to dej :-)
Aries
Sláva, tak už jí to dej :-)
Že jsi to ty, prozradím, že
Regi
Že jsi to ty, prozradím, že už dal. Teda dá. Hned na začátku příští kapitoly, kterou jsem dneska napsala a v pondělí zveřejním jen co se probudím. :-)