Vzhledem k poslední sérii je to nejspíš AU. Prostě John bydlí s Sherlockem. Pořád.
Ticho. Klid. Ani hlásek.
Sherlock seděl v křesle a přemítal. Podíval se na hodinky. Čtvrt na pět. John měl zpoždění. Hlavně klid, on brzy přijde.
Ticho začal narušovat tikot hodin. Tik ťak. Tik ťak.
Už měl velké zpoždění. Nebo ne? Jak dlouho trvá koupit mléko?
Sherlock začínal být nervózní.
Tik ťak.
John otevřel dveře od obýváku. Sherlock seděl v křesle v té samé pozici, co předtím. Asi si ani nevšiml, že odešel.
Jistě by si nevšiml, kdyby ho unesli přímo před jeho očima.
Sherlock se na něj podíval. Byl to snad úsměv? Hlavně klid, Johne. To se ti nejspíš zdálo.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jednou se od tebe možná i
Tenny
Jednou se od tebe možná i slashové povídky dočkám! :D *ďábelsky se směje*
Ale teda drabble super. :)
Tak na Johnlock možná i ano
Dia
Tak na Johnlock možná i ano :D. Jen se neboj, něco možná i přijde ;D. Jinak děkuji :)
Johnlock je fakt ship, kterej
Tenny
Johnlock je fakt ship, kterej k shipování dovádí všechny... *kroutí hlavou* Jenom mě od shipování spíš odrazuje. :D Zvláštní to věc.
Ty jsi originální a
Dia
Ty jsi originální a vystupuješ z davu :D
Musím se přiznat, že po
nettiex
Musím se přiznat, že po přečtení jsem si myslela, že tohle je minimálně pre-slash. Asi bych si měla sundat svoje slash goggles. :D Fajn povídka.
Já myslím, že to být pre
Dangerous
Já myslím, že to být pre-slash s klidem může. ;) Vidím ho v tom. (A pokud někdo chce, může to v té úrovni pre-slashe zůstat, ne? ;))
Tohle je moc hezké! Úplně si
Rya
Tohle je moc hezké! Úplně si tu scénu dovedu představit! :-)
Děkuji moc ;)
Dia
Děkuji moc ;)
Nějak mě to dojalo a dostalo
Gwendolína
Nějak mě to dojalo a dostalo a dodělalo. <3
Jojo, Sherlock se vždycky
Charlie
Jojo, Sherlock se vždycky snaží vypadat nezainteresovaně, ale všichni víme, že na detailech neuvěřitelně lpí. A když se týkají Johna, tak obzvlášť :D líbí, kač :)
*fangirling*
Saphira
*fangirling*
Jé, to je tak moc hezký... ^^
Tyhle dva obecně moc nemusím,
Erys
Tyhle dva obecně moc nemusím, ale tohle mi vykouzlilo úsměv na tváři :)
Sestro, já tě zbožňuji!
Layla TB
Sestro, já tě zbožňuji!