Postavy: Jako v předchozí kapitole.
Dana se ohlédla o zlomek vteřiny dřív. Nečekané rozpliznutí ochranné čáry v mazlavé mlze z ní vysálo veškerou iniciativu...
„Dano, kde jsi?“
Ticho.
Sotva světla Soumračného vlaku zastínily první mátožné postavy, prolomil zděšení, které přikovalo nohy dívek k zemi, nesmlouvavý starý hlas: „Utíkejte!“
„Dano, slyšíš?!“ vřískla Elza. Pak se rozběhla nazdařbůh do tmy, dokud sebou neplácla do bláta.
Mlhu prořízl výkřik.
Když Dana zmizela, dal se vlak znovu do pohybu. Někdo Elze podržel hlavu v podrostu, dokud nepřejel.
„Neříkal jsem ti, abyste sem nelezly?!“ hromoval pan Zababa a oči mu v šeru blýskaly hněvem. „Co vás v té škole učí...?“
Řeč je pochopitelně o škole budečské, o jejímž stáří můžeme vést spory, můžeme s ním i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat.
Následující kapitola zde
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:)
hidden_lemur
Jéé.
:)
Arengil
:)
Zababa! Je tam! Žasnu! :-)
Rya
Zababa! Je tam! Žasnu!
:-)
Doufala jsem, že už v prvním
Arengil
Doufala jsem, že už v prvním dílu bude k rozpoznání díky bradce a brýlím. Navíc mi i spolubydly potvrdily, že Bubenečské nádraží je ve skutečnosti Zababov. :)
já si snad ty pohádky o
Aries
já si snad ty pohádky o mašinkách přece jen budu muset nastudovat.
je to bezvadně hororový
dík :)
Arengil
dík :)
Pohádky o mašinkách jsou
zana
Pohádky o mašinkách jsou zajímavý tím, jak blízko mají vlastně k hororu. Pěkný, díky :-)
Já děkuju.
Arengil
Já děkuju.