Je príma mít dědečka, říkal si Hugo Weasley. Dva jsou ještě lepší, zvláště když jeden je kouzelník a druhý mudla. Mudlovský dědeček Granger obdivoval létající košťátko (pochopitelně s dětskou pojistkou aby létalo jen metr nad zemí), cínové vojáčky, samozřejmě pohyblivé, s kterými sváděli líté bitvy. Dědeček Weasley byl zase unešený z Lego stavebnic, vydržel si s nimi hrát celé hodiny. Stavěl hlavně auta, která k vnukově radosti kouzlem rozpohyboval.
Jak Hugo rostl, mudlovské hračky se stávaly sofistikovanějšími a problematičtějšími aspoň pro dědečka Arthura. V jeho rukách přestávaly fungovat. A tehdy se rozhodl, že všechny ty zázraky moderní techniky kouzelníkům zpřístupní.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:_)
Profesor
Opravdu krásné. Hugo i dědečkové jsou sympaťáci.:-)
krásné
Arenga
krásné
To se mi líbí, ten dotyk dvou
mila_jj
To se mi líbí, ten dotyk dvou světů.
Tak koukám že dědečkové si
Killman
Tak koukám že dědečkové si vyhrajou více jak vnouče :)
To je krásný cíl. Z dětských
KattyV
To je krásný cíl. Z dětských snů vznikají ty největší zázraky.
To je krásné, takoví dva
Kumiko
To je krásné, takoví dva dědečkové, každý jiný, to je bezva :-).