Nahrazuji téma č. 4: Soumrak soumarů.
Souvisí s Letním podvečerem od Queen 24.
Toto se nikdy nestalo, ale dokážu si to hravě představit.
Slunce zapadlo za obzor a Terka s Lenkou nikde. Když už se o ně začínáme bát, v dáli se objeví dvě postavy na koni. Jak se přibližují, ozývá se smích. Je to jasné, holky se zastavily na pivu v hospodě.
„Víte, že byste neměly pít a řídit,“ pošťuchuje je Markéta.
Zlatý Diego a jeho následovník Velvet se zastavují před brankou a náklad slézá ze hřbetů.
„Ještěže Diego ví, kudy domů,“ Markéta opět dloubá.
„Já jsem náhodou naprosto střízlivá!“ ohrazuje se Terka a ujímá se koní.
„Jdu je odsedlat a vy zatím otevřete to dobrý víno.“
Markéta se plácne do čela.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
hezký
Aries
hezký
Krásně. Čiší z toho pohoda.
KattyV
Krásně. Čiší z toho pohoda.
Paráda!
angie77
Paráda!
Popsalas tak, že opravdu
Faob
Popsalas tak, že opravdu hravě představitelné!
krásný obrázek, ale taky bych
Tora
krásný obrázek, ale taky bych se o holky bála, to je jasné
Danke :)
Peggy Tail
Danke :)
Umřela jsem smíchy!!! xDDD
Queen24
Umřela jsem smíchy!!! xDDD ještě žes mě na tohle drabble upozornila! Jezis to je dokonalý.
P. S. Opravdu to takhle chodí... Posledně to bylo "dáme si víno a půjdeme na vyjížďku, nebo si dáme, až se vrátíme?" výsledek byl že jsme si daly před tím i potom xD
Správně! :D
Envy
Správně! :D