Idioti
Kreténi.
Nic nedokázali.
Nikdy.
Jen křičet, mávat pazourou a nevážit si nikoho a ničeho.
Nenáviděl je, nenáviděl sebe a s každým úderem krumpáče do skály jeho vztek sílil.
A ty jejich debilní písně.
Jedna vedle druhé jen samá uhozená propaganda. Jak to bude lepší a jak bude sluníčkové.
Jedno kopnutí za druhým. S každým praskají ty jejich malé kostičky, lebčičky, židličky… tak rád by to s nimi skončil. Ale On byl v postavení toho otroka. A oni nad ním vítězili.
„Co se to děje s Rejpalem?“ ptal se Kejchal.
„Nevím, ale myslím, že bychom se dnes měli radši zamknout.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Huh. Rejpalova temná stránka
Carmen
Huh. Rejpalova temná stránka mne trochu děsí. Napsané je to nicméně skvěle... :))
každý má své dny
Innes
Děkuju:) Ono ho to určitě přejde:)
Ohó, že mě nikdy nenapadlo
Dangerous
Ohó, že mě nikdy nenapadlo podívat se na to jeho očima... Dobré!
Úžasná pointa! To by mě
Smrtijedka
Úžasná pointa! To by mě nenapadlo.
Uhm. Docela děsivé, temná
Profesor
Uhm. Docela děsivé, temná stránka trpaslíka.