Tolikrát o tom snila. Že se s ním konečně setká tváří v tvář. Že s ním bude moci mluvit. Že s ním bude o samotě, kde ji nebude hlídat bdělé oko strážců, nebo se na ni závistivě a nenávistně dívat její spolužačky.
Tak chvíle nastala. A ona nevěděla, co má říct.
Byl tak úžasný, krásný a nebezpečný. Byl to upír. Ta přitažlivost smíšená s bázní ji ochromovala. Přesto ho milovala - a toužila po tom, aby její city opětoval.
V hlubinách jeho temných očí četla lásku, touhu... a hlad.
Pak jeho černé oči zrudly.
V hlubinách jeho očí uviděla vlastní smrt.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Krásně cynické, líbí se mi to
Profesor
Krásně cynické, líbí se mi to.