Letos mi to nějak nejde. Ještěže divá zvěř zachraňuje situaci.
Člověk by řekl, že v jedenácti letech se bude Zvíře chovat jako důstojný starý pán. Zatím to však vypadá, že v sobě probudil rozjívené pubertální pako. Stačí, aby vrzly dveře a změní se v černou šmouhu. Zdrhnout. Ukrást. Oslintanou gumovou kost. Její původní barva dávno zhynula pod nánosy geologických vrstev. Zahrabat. Do záhonku mezi tulipány. Dřív než kolem postaví plůtek. Nebo k cibuli. Tam je v plůtku díra. Jak se dostal pod buksusy, je záhadou. Asi se v něm na stará kolena probudily nějaké kamzičí geny. Najít místo pro úlovek je kumšt. Nakonec ho nalezl. Při té příležitosti přesadil rododendron.
Kdo někdy viděl jezevčíka při výkopové práci ví, že z něj velmi rychle kouká jenom špička ocásku.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Vtipný, i když chápu, že v
Aries
Vtipný, i když chápu, že v reálu zas tak moc ne
A já mám pro něj pochopení,
Faob
A já mám pro něj pochopení, jeden si tak nerad přiznává, že už je starej a pomalej a neohebnej...
O ano,
mamut
O ano,
adoptovali jsme kdysi Malinu (údajně trpasličí jezevčice, pak vyšlo najevo, že je podvyživená)...
Ryšavá čára za ní a tunel k sousedům - měli venku misky pro kočky :D
Norníci hrabou, to jsou geny
Rya
Norníci hrabou, to jsou geny prostě :-D
To je ještě dobrý, my tu máme
P.M.d.A.
To je ještě dobrý, my tu máme šest koček a všude číhají dobře zahrabané exkrementy :D
To mne pobavilo. :D
Aplír
To mne pobavilo. :D
To je stejně krásný, takhle
Saphira
To je stejně krásný, takhle chytit druhou psí mízu :)
Bertí ocásek rulezzzz!
Kleio
Bertí ocásek rulezzzz!
Má ještě ten límec? To zvládá? :-o
Límec už nemá. Naštěstí. Už s
Terda
Límec už nemá. Naštěstí. Už s ním bylo k nevydržení. V pondělí mu ho sundali.
Drabble je moc milé, čiší z
Esti Vera
Drabble je moc milé, čiší z něj laskavost, i když chápu, že to je trochu náročné :)
:))) vynalézavé Zvíře :)
Zuzka
:))) vynalézavé Zvíře :)
Je to milý :)
Krásné, milé a vtipné!
Peggy
Krásné, milé a vtipné!
Všem děkuji za komentáře já i
Terda
Všem děkuji za komentáře já i Zvíře. Haf!