Zatímco lidé šukali po světnicích, zmije se klátily po lesích, lukách a všude možně. Lidé vstávali se slepicema, šukali světnicemi, krmili kuřata a další havěť. Zmije se klátily všude. Zatímco člověk měl světnici, zmijím nestačil svět. Nutno podoktnouti, že zmije, jakkoliv byly bezvýznamné, byly opravdu bezvýznamné. Nebyly samy. Ostatní se také klátili celým světem. Jen člověku stačila světnice a práce od devíti pěti. Není pak možná překvapivé, že klátící se zvěř (včetně zmijí) získala inteligenci nezaloženou na ekonomice. Naopak klácením získali povědomí o celém světě a jeho složitosti. Když přišel čas, raději na Zem poslali meteorit, než nechat lidstvo přežít...
Dobrá, tento drabble byl napsán během pár minut. Jeho kvalita tomu skutečně odpovídá... :-)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To se mi líbí, to se i
Smrtijedka
To se mi líbí, to se i dokonce moc líbí! :) Máš kačenku!
Drabblík je dobrý, ba přímo
Profesor
Drabblík je dobrý, ba přímo suprový, ale zmije se klátilY s ypsilon... Leda bys to myslel, přeneseně.;-)
No... hmmm... bohužel,
Gary Stu
No... hmmm... bohužel, přeneseně ne. To je ode mě opravdu hloupé - ale že to nikdo jiný nepoznamenal :-(