Finanční situace rodiny Weasleových se sice po válce s Voldemortem výrazně zlepšila,
přesto se Molly Weasleyová nevzdávala některých zažitých zvyklostí, což se projevovalo zejména v jejím přístupu k vánočním dárkům.
Molly nakupovala dárky co nejlevněji.
To se ukázalo jako výborný tah, neboť počet členů rodiny za ty roky několikanásobně vzrostl.
Zlatým hřebem Vánoc bylo samozřejmě rozbalování pověstných Weasleyovských svetrů. Nikdo nechápal, jak je Molly stíhá naplést a ještě tak, aby všichni dostali pokaždé jiný.
George dokonce časem zavedl propracovaný systém sázek a každý mohl tipovat, jaká barva rozšíří jeho šatník tentokrát.
Existovala jen jediná vyjímka.
Ronův svetr bude zase hnědý.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:D
Blueberry Lady
:D
Chudák Ron, to není fér. Pořád kakánková. :D
to je milý
Aries
to je milý
Když ona je chudák Molly už
strigga
Když ona je chudák Molly už určitě zacyklená. Úplně ji chápu, prostě si nikdy nemůže vzpomenout, co to Ron o tý hnědý říkal, ale když o ní mluvil, tak ji má určitě rád, to je přece jasný! :-)
Ron ke prostě smolař. :D
Linkový stykač
Ron je prostě smolař. :D
Chudák Ron. :D
Terda
Chudák Ron. :D
:D Čím si to chudák zasloužil
Lady Lestrade
:D Čím si to chudák zasloužil? :D
At nestve, hnědá je hezká
Wolviecat
At neštve, hnědá je hezká barva