Pozn: Nesoutěžní drabble.
Než si Vrbenský přesedl k jejímu stolu, v klidu dobalil poslední cigaretu a uložil ji do kovově lesklé ploché krabičky. Je si až děsivě jistý. Že mu nikam neuteče. Že ji nikdo nepřijde zachránit.
Možná protože si to přečetl v jejích myšlenkách.
Jak zablokovat důležité části své paměti proti zdatnému telepatovi?
Najednou se cítí strašlivě unavená. Poraď si sama, znamenala odpověď centrály, když jim před chvílí na toaletách po telefonu narychlo vysvětlovala situaci.
Vrbenský si zapálí. Beze spěchu. Dobře ví, že ji má v hrsti. "Nechám to na vás," řekne. "Pokud budete lhát, poznám to. A zjistím si odpověď sám."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Oh, zajímavé...
Profesor
Oh, zajímavé...
Dík:)
neviathiel
Dík:)
Hurá, Karel
Aries
Ta scéna je hustá a jo, potřebovala by nějakýho hrdinu jako sůl
To jo.
neviathiel
To jo.
Pokud možno jiného než toho, co skončí v... záchodě :-D
a uvědomuješ si, že se na to
Aries
a uvědomuješ si, že se na to těším už asi tři roky a furt nic?
no jo porád... :-P
neviathiel
no jo porád... :-P
Z Vrbenskýho mrazí...
Danae
Z Vrbenskýho mrazí...
Mě taky.
neviathiel
Mě taky.
Jak mně se stýskalo po
Kirsten
Jak mně se stýskalo po Vyšehradě a Vrbenském obzvlášť... Ikdyž tady bych z něj měla strach. Děkuju za další dílek.
Já ale nevím, kdo jsi...
neviathiel
Já ale nevím, kdo jsi...
Před pár dny ještě nepíšící
Kirsten
Před pár dny ještě nepíšící čtenář (nejen) Budče.
To je škoda, že jsi nepsala
neviathiel
To je škoda, že jsi nepsala aspoň komentáře...
Jé, Karel žije! To som rada,
Amaranta
Jé, Karel žije! To som rada, že sa objavil. A chci pokráčko!
Zatím žije, jo :-)
neviathiel
Zatím žije, jo :-)
Pokráčko i předkráčko je někde zahrabané v hlubinách mého počítače, někdy snad bude...