Jo ježdění na koni, to je něco, po čem se mi velmi stýská, tak aspoň v Aldormě můžu jezdit ostošest.
Po mém příjezdu na Wildaran jsem zjistila, že tady mají skvělé koně a když se domluvím, můžu si některého z nich vzít na projížďku. Nejprve jsem tam chodila jen kvůli koním, ale pak jsem potkala Damiána, který zde pracoval a důvody mých návštěv se trošku změnily.
Protože si většina laiků si myslí, že jezdit na koni je vlastně jen sedět na zadku a nechat se vozit, dostávala jsem zpočátku mírné kobylky a doprovod nějakého pomocníka. Když Damián zjistil, že už mám zkušenosti s ježděním, rád nachystal temperamentnější koně a vyjel si se mnou na projížďku.
A já jsem se zamilovala.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Do koní a hlavně do Damiána..
Eillen
Do koní a hlavně do Damiána... Je mi to jasné :)
A motiv
Faob
návštěvy stájí je dvojnásobný!