„Zpívéj!“
Neví, jestli ji ukecaly jeho psí oči, prosebně protažená koncovka nebo fakt, že před ní klečí u lavičky a skládá jí hlavu do klína. Opatrně se rozhlíží; vpředu pole, vzadu les, nikde nikdo a zvěř snad přežije. Víská ho ve vlasech a spouští.
„Tu, soltanto tu...“
Vyznání lásky jí nikdy moc nešla, ale teď zpívá a vkládá celou svou duši do zamilovaného repertoáru Albana a Ricchi e Poveri. Začíná se stmívat, tak zakončí nádhernou Felicitou.
Za zády se jí ozve sborový potlesk.
Kdo měl vědět, že lesem vede turistická trasa? A kdy se tam proboha zastavila ta výprava důchodců?
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
no co, jestli zpívala dobře
Aries
no co, jestli zpívala dobře,užili si to všichni
Máš pravdu. Myslím, že
Aplír
Máš pravdu. Myslím, že zpívala pěkně, jinak by nesklidila aplaus.
Přesně tak! Hezký příběh :-)
Rya
Přesně tak! Hezký příběh :-)
Milé drabblátko.
Aplír
Milé drabblátko.
To je fakt moc pěkný! Líbí!
Peggy
To je fakt moc pěkný! Líbí!
:)
Erys
V první chvíli pobavilo, v druhé pohladilo :)