Ještě jedno nesoutěžní, tentokrát opravdu k tématu
Jeden z prvních letošních krásných dnů. Odvedla staršího chlapce do školky a těší se, že si s mladším užijí sluníčko na zahradě. U branky vybrala poštu. Mezi letáky se ztrácí obálka s barevným pruhem. Co to může být?
Netrpělivě obálku roztrhne. Rychle přelétne úřední řádky, potom pečlivě znovu. Srdce jí sevře ledový pařát. Slova jí krouží před očima v ďábelském tanci. Oznamujeme Vám… , došlo k záměně…, dostavte se…, testy DNA...
Zarazí ji ohlušující ticho. Hledí na ní dvě obrovské polekané oči. Pak se jí do klína stulí blonďatá hlavička.
„Nejspíš máš nového bratříčka,“ nepřítomně ji pohladí. „Davídek prý není náš.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
tohle je tak příšerná situace
Aries
tohle je tak příšerná situace, že se mi to ani komentovat nechce. Z tamtoho případu jsem byla úplně vyřízená
Já právě taky. Vůbec si
kytka
Já právě taky. Vůbec si nedovedu představit, že by se mi něco takovýho stalo.
Tohle je strašný... Brrr.
Terda
Tohle je strašný... Brrr.
Drabble je moc hezký, jen
P.M.d.A.
Drabble je moc hezký, jen jedna drobná připomínka - obálka s barevným pruhem se doručuje do rukou, nikoli do schránky...
Taky mě to napadlo, ale
kytka
Taky mě to napadlo, ale potřebovala jsem to tam nějak dostat. Budu dělat, že to je jako v cizině, někde, kde to chodí jinak.
Chudáci...
Durwen
Chudáci...
Je to hezky napsané, ale
kopapaka
Je to hezky napsané, ale jinak...
Brrr...
Dobře napsané, ale jinak je
Profesor
Dobře napsané, ale jinak je to smutný případ.
To je normální psycho.
Smrtijedka
To je normální psycho.