„Neruš mé kruhy!“
Říman chvíli nechápavě zíral a pak se rozesmál.
„Nevymyslíš něco originálního, chytráku?“ Zvedl meč. Čepel se zaleskla, jak se lesknou jen obzvlášť ostré věci. „Tomu poslednímu to taky nepomohlo. Kruhy nekruhy.“
Muž se pousmál a svoje prohlášení zopakoval. Tentokrát znělo jako výhrůžka.
Říman udělal krok.
Ozvalo se zívnutí. Zamlaskání. Zavrčení.
Nohou mu projela bolest.
Podíval se na zem a vykřikl. Nic originálního dodat nestihl.
Doktor si shrnul rukáv svetru přes prsty a opatrně zvedl kruh ze země. Teď připomínal spíš vypasenou obruč.
„Říkal jsem, ať nerušíš,“ řekl spíš pro sebe: „Po probuzení mají největší chuť k jídlu.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-))) super
Aries
:-))) super
:D Pobavilo.
kytka
:D
Pobavilo.
Tak to jsem ovšem nečekala!
Tenny
Tak to jsem ovšem nečekala! Super! :D
Skvělé:-)
Achája
Skvělé:-)
To je úžasně doktorovské!
Rya
To je úžasně doktorovské! Ještě, ještě! :-)
Díky za upozornění :)
Wolviecat
Díky za upozornění :)
Není zač :-)
Rya
Není zač :-)
(^U^)
Gwen
(^U^)
Pobavilo velmi :-)
Peggy
Pobavilo velmi :-)
Kachna x-tá
Faob
Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, Římane, zvláště když poblíž Doktor Who. Líbí moc. Zdvořile: "nestihl" místo "nestihnul", za "ať nerušíš" chybí čárka.
Díky za upozornění :)
Wolviecat
Díky za upozornění :)
Super!
Faob
Všiml jsem si i té druhé čárky, ale bylo mi trapné se znovu ozývat - a Ty sis všimla sama! Takhle pěkný text si totiž bezchybnost fakt zaslouží!
Absolutně super. :-) Doktor a
Profesor
Absolutně super. :-) Doktor a jeho kruhy....;-P
Kachnička
Giles Rigby
Ať máš víc komentíků;) Mě totiž pro tentokrát došla slova, ale O. trvala na tom, že ti tohle okomentovat musím.