Tak to po šesti letech zkouším znovu... Zjevně už jsem zapomněla, jaké utrpení to tehdy bylo. :D
Horečnaté chvění střídá zimničný třas. Proplouvám prostorem a časem, skrz fantaskní země i prastaré galaxie. Když mne náhle obklopí temnota černější než plíce notorického kuřáka, propadám na moment beznaději. Ale pak temnotou pronikne světlo – osamělý, a o to zářivější bod možné budoucnosti. Udělá se mi mdlo už jen při pomyšlení, k čemu za chvíli dojde. Není to poprvé, přesto mne však svírá radostná nervozita, která hravě překoná předešlou nevolnost z rychlého mezigalaktického cestování. Konečně vpluji do té nebeské záře, která mě osvítí a vykouzlí mi na tváři úsměv spokojeného klauna.
A tak se zrodil můj první nápad pro letošní DMD.
Na to, že je to můj první drabblík po tolika letech, to nedopadlo zase tak hrozně, jak jsem se obávala. :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To jsou...
Faob
... šťastné návraty - pro nás! Hezké počtení.
Děkuji!
Witch
To ráda slyším! ^_^
Dobré rozhodnutí se vrátit.
Aplír
Dobré rozhodnutí se vrátit. Líbí se mi příměr "temnota černější než plíce notorického kuřáka".
To doufám...
Witch
... a hlavně v to, že u toho nepřijdu o nervy. :D :D
Díky!
Mě se to sím líbí moc! :)
Tenny
Mě se to sím líbí moc! :)
:-)
Witch
Děkuju!!!
Blahopřeji k pěknému drabble.
Profesor
Blahopřeji k pěknému drabble. Ať se daří.
Vřelé díky!
Witch
Docela jsem se snažila. :D
Pěkné, pěkné :-) Doufám, že
angie77
Pěkné, pěkné :-) Doufám, že ti nadšení vydrží až do konce :-)
Heh...
Witch
... to já taky... doufám. XD XD
Tož vítaj :D A zase za jedna
Marek
Tož vítaj :D A zase za jedna
Děkuji za přivítání....
Witch
... vynasnažím se, aby to tak i zůstalo. :D
Páni, to je ale hustá směska
Marek
Páni, to je ale hustá směska přídavných jmen.... ;)
Tohle....
Witch
... ze mně fakt šlo úplně samo a spoustu jsem toho musela umazávat. :D
Velice poetické.
Esclarte
Velice poetické.
Děkuji!
Witch
Děkuji!