Vždycky jsem snila o princi, který si pro mne přijede na bílém koni. Vysvobodí princeznu a zabije draka. Vždycky to je přece takhle. Hezky, se šťastným koncem. Ale nikdy nikdo nepřijel.
Ale nakonec ten drak nebyl tak špatný. Miloučká obludka. Měl mě rád, myslím.
Už dávno jsem ale nebyla tou krásnou princeznou. Krátké havraní vlasy, černé stíny pod očima, krvavé rty. Ne, už jsem nebyla princeznou z pohádek. Ruce vražené hluboko do kapes roztrhaných kalhot. Spíš čarodějka.
Pak se to stalo. Prostě jsem si své obludce sedla na záda a odletěla. Ale jedno vím jistě.
Draci jsou věrní, ne princové.
Nevím jak moc je to podle zadání. Doufám, že to bude stačit...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Draci sú mazlíci, to tvrdím
peva
Draci sú mazlíci, to tvrdím už dávno :D
Kačičku.
Už ne princezna má rozum.
Julie
Už ne princezna má rozum.
Moc pěkně napsané.
Ať to čarodějce s miloučkou
Aries
Ať to čarodějce s miloučkou obludkou vyjde :-)
Líbí.
Faob
Téma jasně, emancipovaná princezna! Před závěrečným "Ale" chybí mezera, jestli to náhodou nevytváří špatný počet slov...
Jo! Jen doufám, že jí to
neviathiel
Jo! Jen doufám, že jí to netrvalo moc dlouho!
Velmi pěkné,
Profesor
takové střízlivé. Dobře uvažovala, holka.:-)