Jako studentce je mi tahle situace až bolestně blízká... :-D
Druhý technik Arnold Rimmer odložil poslední pastelku a zálibně si prohlédl své dílo. Obdivoval bezchybné rovnoběžky a pravé úhly dokonale stejnoměrných buněk v tabulce, kterou s pomocí pravítek a úhloměru tak pečlivě sestrojil. Nemohl být spokojenější s krasopisně vyvedenými popisky obtaženými tenkým černým fixem. Nedokázal se ubránit úsměvu při pohledu na různobarevné obdélníčky vybarvené pastelkami tak precizně, že na žádném místě nedošlo k sebemenšímu přetáhnutí narýsované linky. Musel říci, že ta čtyřtýdenní mravenčí práce rozhodně stála za to. Konečně byl na světě rozvrh prací na finálním přezkušovacím rozvrhu, podle něhož se připraví na astronavigační zkoušky, které tentokrát už konečně složí!
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-)))))))))))))
Peggy
:-)))))))))))))
;-)
Eso Rimmerová
;-)
:) pobavilo
Tora
:) pobavilo
:-)
Eso Rimmerová
To mě těší.
*vyprskla smíchy*
Keneu
*vyprskla smíchy*
:-)
Eso Rimmerová
*samolibý výraz*
Nojo, taky je mi to blízké.
Esclarte
Nojo, taky je mi to blízké.
Moc hezky napsáno.
:-)
Eso Rimmerová
To je vždycky o zkouškovým, že než konečně začnu něco dělat, tak třikrát zkontroluju maily, přečtu všechny zprávy, zahraju si 5x Solitaire a 10x Hledání min a v nejslabších chvilkách dokonce uvažuju, že půjdu utřít prach... :-D
Jinak pochvala mě těší. :-)