Bez nároku na bod - druhé drabble.
Malý žáček, oběť socialistického školství, přistoupil k tatínkovi a podstrčil před něj žákovskou knížku. Tatínek složil noviny, které četl, a tázavě se na synka zadíval.
"Tak copak mi neseš, Péťo?" Petřík, slzy na krajíčku, ze sebe vysoukal, že nese poznámku. A skutečně, uvnitř žákajdy se skvěla poznámka psaná červeným inkoustem.
Váš syn nespolupracuje při výtvarné výchově a místo zadaného libovolného zvířete kreslí fantaskní obrázky, jimiž zesměšňuje příslušníky VB.
"Cos prováděl, Péťo?"
"Kreslil jsem to zvíře, co má nohy na ramenou. To zelený," fňuknul Péťa, tatínek si povzdechnul, a pak svým rozmáchlým rukopisem napsal: Omlouvám se, ramenonožce už doma probírat nebudeme.
Ramenonožci zřejmě zelení nejsou, ale pro potřeby drabble klidně být můžou.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jé ramenonožci :)
Terda
Jé ramenonožci :) To je pěkné. Chudák chlapeček.
Chudák Péťa a to v tom byl
Aveva
Chudák kluk, ale táta je
Lee
Chudák kluk, ale táta je borec, že mu povídá o ramenonožcích! :D Ať si VB trhne!
jé, to je dobrý!
Aries
jé, to je dobrý!
Hehe, chudáček malý! Jo, to
Rya
Hehe, chudáček malý! Jo, to byly těžké doby pro tvořivost.
Chudák klučík. Byl potrestán
Profesor
Chudák klučík. Byl potrestán za to! Že věděl víc než ostatní... Tatínek je formát.
Moc krásné drabble.;-)))
Jé, chudák malej! Ale má
strigga
Jé, chudák malej! Ale má dobrýho tatínka! :)
Blbá soudružka! Moc pěkné je
Esclarte
Blbá soudružka! Moc pěkné je to.
:D Výborný drabble!
Azereth
:D Výborný drabble!