Pokračujeme v Halloweenském díle "Tak alespoň to pivo" (neumím vkládat odkaz přes mobil, omlouvám se).
Postavy: Hora, Bídák, Colleen, štamgasti, nemrtví.
zaplivaný lokál, štamgasti popíjení s nemrtvými zlatavý mok. Bídák stojí za pultem, Hora vše z kouta pozoruje.
nemrtví: "Život je přežitek. Život jen bolí!"
štamgasti: "Nehučte, nebo vás bacíme holí!"
nemrtví: "Bát se jen života. Bát se jít spát. Tomu se musíme hlasitě smát."
Hora: "Mám tu já do huby někomu dát?"
hospoda utichá. Bídák roznáší další rundu. Colleen schází do výčepu. Veškeré zraky se k ní otáčí.
nemrtví: "Nakonec hladoví přeci jen nebudem. Horu si nedáme, dívčinu dobudem."
štamgasti: "Tak to vám přejeme hodně štěstí."
Coleen : "Však brzy dostanou jednu pěstí." zpívá si pro sebe zatímco Bídák roznáší piva
nemrtví: "Ach krásko spanilá posad se k nám. Polibek do vlasů za to ti dám."
štamgasti: "To bude úpění, to bude skřeku, jen co jim slečinka dá deku."
nemrtví jsou zařazeni a dožadují se pravdy o Colleen.
Hora: "Pravda je krásná, pravda však bolí!"
štamgasti: "Colleen vás po jednom zmlátí holí!"
Hora: "Miluje maso a to čerstvě stažené."
štamgasti: "Nemrtvé možná, hlavně ne zkažené."
nemrtví: "Ať pravda zošklivý, ať je spíš praktická!"
Colleen: "Pravda je taková, že je až komická."
Všichni společně (třikrát za sebou): "Raději bez pravdy budem žít. Sedět tu ve tmě, pivo pít."
Bídák naráží sud piva.
Snad jste si nemysleli, že bude Bídák zpívat...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Teda
mardom
to je fakt hezké... úplně jak z muzikálu. Ach jo, mám ještě větší depresi, že mi to nepůjde napsat, ale co, zase fejeton mi docela šel a mám den na přemýšlení (škoda jen, že plně zaměstnaná, takže co nenapíšu dnes, to bude zítra problém).
Děkuji. Ani nevím jak se to
Eillen
Děkuji. Ani nevím jak se to povedlo. Napadl mi první "rým", který je nakonec posledním v drabble, tak jsem to zkusila.a nakonec to šlo samo.
Super!:)
Nifredil
Děkuji
Eillen
Děkuji
To je zábavné! A vidím, že
Esclarte
To je zábavné! A vidím, že Kruege tentokrát nezpívá.
V tomto výstupu ne. Ale v
Eillen
V tomto výstupu ne. Ale v jiné části má své sólo. Náhodou to vychází na celé finále, aby hosté pochopili, že je čas jít domů.
Děkuji za komentář.