Tepláky a legíny - většinou neoblékla nic jiného, jak byl den dlouhý. Ale když v 5:10 ráno zvonil budík, neměla chuť ani čas vymýšlet, co na sebe.
Poněkud vymrzlým autem se přesunula do o něco teplejší haly - to už mohla shodit tepláky, které ráno natáhla přes legíny.
Do sedmi na ledu, po tréninku opláchnout obličej - krasobruslaři se v hale zásadně nesprchují! - a pak už spěchala do školy... Spolužáci se jí ušklíbali, protože chodila na hodiny v elasťácích a tričku.
Když stála na stupních vítězů v nádherném třpytivém kostýmu, si na posměšky spolužáků ani nevzpomněla. Olympijské zlato bylo krásnější než jakýkoliv outfit.
Trochu BJB-ózní, ale zato docela reálný. :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Pěkné. *uznale kroutí hlavou*
Kumiko
Pěkné. *uznale kroutí hlavou*
Moc pěkný je to! Moc jí to
Danae
Krásný!
Peggy
Krásný!
A ještě je to o krasobruslení...to já fakt můžu!
Jo! Naprosto uvěřitelné. Moc
Rya
Jo! Naprosto uvěřitelné. Moc líbí!
Tyhle holky jsem vždycky
kytka
Tyhle holky jsem vždycky obdivovala.
Pěkné.
Pravda, taky jsem vždycky
Lee
Pravda, taky jsem vždycky obdivovala lidi, co byli schopni pracovat roky, aby se dostali na vrchol.
Krásně napsáno!
Drabble má jen 99 slov. čas 5
KaTužka
Děkuju za upozornění -
estriel
Děkuju za upozornění - drabble opraveno, mail poslán. :)
Moc pěkný, to je dobře, že se
Esclarte
Moc pěkný, to je dobře, že se za všechnu tu námahu dočkala úspěchu.