Chjo. Zase ptákovina.
"Haló, tady bezplatná anonymní linka vztahů a poradenství."
V telefonu to podivně zaškvrčelo. "Potřeboval bych radu."
"Ano, poslouchám."
"Znám jednu dívku. Moc se mi líbí... jenže nevím, jak na to..."
"Jistě, to je naprosto běžná situace. Zkuste jí věnovat malé pozornosti a-"
"Ano, nosím jí růže, dal jsem jí šaty, má všechno, na co si vzpomene. Ale nestačí jí to."
"Nesmíte se jenom takto snažit zavděčit, odhalte jí svoji osobnost, ukažte se jí!"
"Ano, také mi říkala, že se jí mám ukázat... tak děkuji."
Když o chvíli později Netvor odnášel zemdlelou Krásku na kanape, co nejjadrněji proklel Alexandera Grahama Bella.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:D :D :D No, ale tak UKÁZAL
strigga
:D :D :D No, ale tak UKÁZAL SE... :D
To ano. V celé své... hm...
Azereth
To ano. V celé své... hm... kráse. :D
Děkuju.
Pěkné, skvělá pointa. :DD
Aplír
Pěkné, skvělá pointa. :DD
Děkuji moc! :)
Azereth
Děkuji moc! :)
Super!
Faob
A taky mě to napadlo, panna a netvor, ale u tématu "Teď se nedívej!"...
Děkuji :)
Azereth
Nu, ono se to přímo nabízelo. :)
Krásně vypointované drabble :
Regi
Krásně vypointované drabble :-) Moc pobavilo.
Děkuji, to jsem ráda. :)
Azereth
Děkuji, to jsem ráda. :)
Úžasné xD
Peggy Tail
Úžasné xD
Díky! :)
Azereth
Díky! :)
No to je dokonalý!
Esclarte
No to je dokonalý!
Děkuji moc! :)
Azereth
Děkuji moc! :)
Super!
Faob
Propojení světů pro skvělou pointu! Moc vtipné!
Díky moc! A dokonce podruhé!
Azereth
Díky moc! A dokonce podruhé! :D :D
Teprve teď jsem pochopil...
Faob
... to "podruhé". Promiň. Ale jak vidíš, pokaždé jsem z toho vytáhl něco jiného. A dohromady líbilo dvakrát!
Nemáš se za co omlouvat. :D
Azereth
Nemáš se za co omlouvat. :D Čím víc komentů, tím lépe. A pokud to někdo okomentuje dvakrát, to už je pocta! ;)
:-)))))))))))
Peggy
Bomba!
:D Díky!
Azereth
:D Díky!