Původně jsem měla v plánu napsat něco úplně jiného a strašně depresivního. Jenže když jsem otevřela Word, vzpomněla jsem si na jeden starší nápad a musela jsem ho použít. A ne, tohle není depresivní. :)
Pro Kleio/Blueberry Lady.
Jirka si pečlivě balil krosnu. Nemohl se dočkat prázdnin. Měl s Petrem namířeno do lesů a do skal, kam se jim jen bude chtít, prostě pryč z Prahy plné trabantů a škodovek. Že by chtěl jet někam na sever, navrhl Petrovi schválně. Byla to hloupost, věřit takovým legendám… že prý je tam na kopci starý kostelík, nebo jeho ruiny, který plní ta nejtajnější přání. Slyšel historky, prý i tři sta, dvě stě let staré, rozhodně pravdivé, všechny končily stejně. Styděl se, že Petrovi neřekl, co má v plánu. Styděl se do okamžiku, než ho následující večer Petr chytil za ruku.
Kdo by byl zvědavý, tak starší historka je Dvouruční meč od Kleio/Blueberry Lady a "novější" je Dětinství mého věk ode mě. :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Už z drabblete mi bylo jasné,
Tenny
Už z drabblete mi bylo jasné, které dvě historky myslíš! :D
Líbí, hrozně moc. :)
Opravdu? Awww! *_* Děkuju!
Dangerous
Opravdu? Awww! *_*
Děkuju!
Jo tak TENHLE kostelík! Aha :
Rya
Jo tak TENHLE kostelík! Aha :-) tak ten má rozhodně atmosféru :-)
A budeme doufat, že je to
Dangerous
A budeme doufat, že je to pořád ten jeden. I když... kdyby jich bylo víc, tak by to taky bylo užitečné. ;)
Dík!
Měla jsem si dát copyright za
Blueberry Lady
Měla jsem si dát copyright za nápad. :D
A teď to rozhlásíš do světa a
Dangerous
A teď to rozhlásíš do světa a budeš prodávat mapy? ;)
Stále není pozdě. :D
Blueberry Lady
Stále není pozdě. :D
Chápeš, kostel jako gaypoutnímísto!
Hele a on je to nějaký
Tenny
Hele a on je to nějaký existující kostel?
Samozřejmě. Zítra začínáme
Dangerous
Samozřejmě. Zítra začínáme prodávat mapy.
Eee... asi ne. :) Teda u Máchova jezera nějaký takový je, na mapě jsem nějaký našla, proto jsem ho použila. Ten z Dvouručního meče je asi jinde (myslím, že nebyl inspirovaný konkrétním, ale to se obrať radši na autorku), ale mně přišlo hezké a použitelné spojit si je v jeden. A inspirace přišla díky zfilmovanému Máji a několika kostelíkům v Německu a jednomu z Ústí nad Labem... Takže autorská licence...
Ale... určitě takový existuje. Musíme tomu věřit. ;)
To na trhu chybělo, to je
Dangerous
To na trhu chybělo, to je fakt!
<333
milé
Aries
milé
Děkuji. :)
Dangerous
Děkuji. :)
*how very very sweet*
Solast
*how very very sweet*
*very very pleased* <3
Dangerous
*very very pleased*
<3
Moc pěkné drabble.
Profesor
Moc pěkné drabble.
Děkuji!
Dangerous
Děkuji!
Jé, to je pěkné :)
Charlie
Jé, to je pěkné :)
Děkuji!
Dangerous
Děkuji!
To je tak, tak krásný. Jsem
strigga
To je tak, tak krásný. Jsem hrozně ráda, že mi to neuteklo, je to takový ten příběh, který člověka dostane do sebe, ani neví jak. :)
Aneb jak si udělat promo na
Dangerous
Aneb jak si udělat promo na dvě drabble... XD
Jako autorka tohoto drabblu mám úplně stejný pocit! :D
Děkuji!
Jen více promo! :D
strigga
Jen více promo! :D