No hmm, musím uznat, že ze ZSZP a celkové podpory záporáckých postav už mi mírně hráblo. :D
P.S.: To téma tam je. Někde. Schované.
Milý autore,
nerady Tě obtěžujeme, ale chceme si stěžovat. Všechny.
Ani nám nevadí fakt, že jsi z nás udělal ošklivé masožravé obludy. Každý jsme nějaký a všichni musíme něco jíst, že.
Jsme ochotny překousnout i to, že kvůli jídlu škemráme u dveří jako žebráci. Mimochodem- s tou jeskyní ses taky nepředal.
Ale tohle je vrchol. Zkrátka a dobře- s tím jelenem jsi to přehnal!!!
Když se to stalo poprvé, řekly jsme si, no dobrá, autor se nějak přešlápl, příště toho Smolíčka sežerem. Ale TŘIKRÁT?!
Mohl bys nám laskavě vysvětlit, proč nám ta věc se zlatými parohy pořád bere jídlo???
Jeskyňky
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:D :D :D
Carmen
:D :D :D
...ta poslední věta. Achjo. :D
No tak Jeskyňky, že. Chudáci
Azereth
No tak Jeskyňky, že. Chudáci se ani nenají :D
Děkuju. :)
:D :D :D
strigga
:D :D :D
Nemohlo by ti hrabat častějc? :D
Ačkoli tobě i když nehrabe, tak tvoříš perly :D
*Červenajík* Och. *děkujík* :
Azereth
*Červenajík* Och. *děkujík* :)
To je jen zdání. Samozřejmě většinu drabblat píšu v hrabacím stádiu, jenom to pořád nezmiňuju v úvodu, aby to nebylo takový ohraný, chápeš. :D
Ta věc se zlatými parohy! :D
Bilkis
Ta věc se zlatými parohy! :D To je dobrej vykuk... Jestli on s tím Smolíčkem nemá nějaký záměry! :)
Děkuji :)
Azereth
Myslíš nějaký... postranní úmysly? :D Tak to snad nee. :D :D
Tak jsem právě smíchy
Regi
Tak jsem právě smíchy vypískla jako myš a vyděsila naši (venkovnědomácí) kočku Číču, která nás zase jednou poctila svou návštěvou. Vyložila si to jako vyhazov a už je zase venku. Příště už tvoje drabblíky nečtu!!! :-)
:)
Azereth
A sakra. :D Tak že se Číče i tobě pokorně omlouvám. :) :)
Příště tam hodím nějaký varování. :D
Číst u večeře je blbost. Jsem
P.M.d.A.
Číst u večeře je blbost. Jsem se málem udusila čevabčičim :-)
Tím stejným čevabčičim,
Azereth
Tím stejným čevabčičim, kterým sis poprskala monitor u Tabule přiznání záporných postav? :D Teda, ty se moc nenajíš. :D
Za udušení se omlouvám a moc děkuju! :)
Opakuji: to čevabčiči by se
Rya
Opakuji: to čevabčiči by se dalo využít lépe! Sbírka stále trvá!
:D :D :D
Azereth
:D :D :D
Tak ať si ho přijdou oškrabat
P.M.d.A.
Tak ať si ho přijdou oškrabat z toho monitoru :-)
Já nemůžu, dusím se. Smíchy.
Martian
Já nemůžu, dusím se. Smíchy. :D
Azereth s. r. o. - Dušení na počkání.
Azereth
Já děkuji. Moc. :D
Bezvadné drabble! :-D
Rya
Bezvadné drabble! :-D
Díky! :)
Azereth
Díky! :)
*smích* Super. *víc smíchu*
Smrtijedka
*smích* Super. *víc smíchu*
Děkuju. :)
Azereth
Děkuju. :)
Člověku by těch Jeskyněk bylo
Peggy
Člověku by těch Jeskyněk bylo snad i líto :-)))
Když se na to člověk podívá z
Azereth
Když se na to člověk podívá z jejich strany, tak jo. Děkuju. :)
Ta věc se zlatými parohy!
Esclarte
Ta věc se zlatými parohy! Panebože!
:D Díky.
Azereth
:D Díky.