Varování: jemných 12+
Na horách je všechno tak trochu drsnější než v údolích. Počasí je drsnější, tráva je drsnější, krávy jsou drsný jak šmirgl, lidé jsou drsnější a nejdrsnější ze všech je Franta Mlátička. Kolují o něm mnohé zvěsti - že uškrtil kozu, že zmlátí každého, kdo se ho zeptá na jeho tetování nad pupíkem, že žere děti. Caparti se mu vyhýbají obloukem a občas mu z hecu rozbijou okno kamenem.
Franta Mlátička je prostě drsňák s velkým kusem jemnosti. Stačí, aby mu jeho milující partner Eda, řečený Řízek, nabídl kostičku čokolády a Franta si troufne na jemnost - roztaje pod jeho rukama jako máslo.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Franta! <3 A ze všeho
Dangerous
Franta! <3 A ze všeho nejradši má Tofee Wholenut! ;)
Ano. To si pokládá na to
Blueberry Lady
Ano. To si pokládá na to tetování u pupíku. ;)
Ach, jak romantické! :-)
Rya
Ach, jak romantické! :-)
Že? :)
Blueberry Lady
Že? :)
Řízek!
Arengil
Řízek!
Původně se měl jmenovat
Blueberry Lady
Původně se měl jmenovat Řezačka, ale Řízek je takový údernější. :D
:D :D :D
Lady Aludnev
Nikdy bych neřekla, že z téhle reklamy někdo vytříská něco tak pěkného.
No tak to teda pořádně děkuji
Blueberry Lady
No tak to teda pořádně děkuji. Já si ho tajně slashuju už nějakou dobu, tak jsem si to teď musela řádně užít. :D
Ááááá! Taky like. :D
Gwendolína
Ááááá!
Taky like. :D
Dííík. :D
Blueberry Lady
Dííík. :D
Tehehe. Na tu reklamu bych se
Danae
Tehehe. Na tu reklamu bych se asi měla kouknout, co!
Edit: Tak už jsem ji viděla! Kam se hrabe Zkrocená hora!
Určitě. Ale pozor, Eda není
Blueberry Lady
Určitě. Ale pozor, Eda není ten chlapeček z reklamy. :)
Danae: Zkrocená hora? Ale no tááák :D
Ještě aby! To už by nebyla
ef77
Ještě aby! To už by nebyla reklama, ale Federální kriminální ústředna radí, pátrá, informuje, nebo jak se to teď jmenuje. (A existuje to vůbec ještě?)
To bylo jenom preventivně,
Blueberry Lady
To bylo jenom preventivně, kdysi se našla osoba, která měla tendenci mi podsouvat, že tohle schvaluju. Což nedělám!
Ale Policejní ústředna pátrá pořád ještě existuje. :)
Ne, Eda jasně není chlapeček!
Danae
Ne, Eda jasně není chlapeček! I když je fakt, že ten kontext reklamy je dost na hraně, kdyby radši hladil jehňátko. I když... :D
Nebo ovečku.
Blueberry Lady
Nebo ovečku.
taková reklama fakt existuje?
Rya
taková reklama fakt existuje? :-O
Existuje! Fakt!
Jo: https://www.youtube.com
Blueberry Lady
Jo: https://www.youtube.com/watch?v=OXCFK0Hl3XM
ježíšmarjá
Aries
ježíšmarjá
To je krásný, jemný a přece
ef77
To je krásný, jemný a přece trochu šmirglovatý :o).
Lehce. Velmi lehce. :)
Blueberry Lady
Lehce. Velmi lehce. :)
Reklama vtipná, tvoje drabble
Scully
Reklama vtipná, tvoje drabble je úžasný a ještě vtipnější :D
Děkuji velmi. :)
Blueberry Lady
Děkuji velmi. :)
Heh, díky za skvělý headcanon
Charlie
Heh, díky za skvělý headcanon :)
Ehm... není... zač? :D
Blueberry Lady
Ehm... není... zač? :D
Povedené! Víc než reklama, o
Aplír
Povedené! Víc než reklama, o které jsem dodnes neměla potuchy.
Mně ta reklama vždycky přišla
Blueberry Lady
Mně ta reklama vždycky přišla taková divná.
Jééé <3
Rebelka
Jééé <3
:)
Blueberry Lady
:)
Reklamu neznám, ale tohle mě
Esclarte
Reklamu neznám, ale tohle mě rozesmálo.
Na reklamu je tu někde odkaz,
Blueberry Lady
Na reklamu je tu někde odkaz, kdybys chtěla. :)
Dostala jsem z ní další
Esclarte
Dostala jsem z ní další záchvat smíchu. To snad nemohli myslet vážně...?
reklama děsná, drable super
Aries
reklama děsná, drable super
Děkuju. :)
Blueberry Lady
Děkuju. :)
Super drabble! :)
Kokoška
Super drabble! :)
Díky!
Blueberry Lady
Díky!
No teda... Tak jo. Teď se
Carmen
No teda... Tak jo. Teď se budu u té reklamy potutelně culit. Výborně. :D Ještě bys mi mohla učinit snesitelným slizáka Alzáka... :D (A samozřejmě klukům fandím! :D)
Loni někdo napsal, že je to
Blueberry Lady
Loni někdo napsal, že je to syn kéhosi hemzáka, který je u nás, aby nedošlo k mimozemské invazi. :D
Super od začátku do konec! :D
Smrtijedka
Super od začátku do konec! :D Prý krávy drsný jak šmirgl XD
A ony jsou zatím takové
Blueberry Lady
A ony jsou zatím takové heboučké a chlupaťoučké, já vím, já vím. :)
Klamou tělem! O_O
Smrtijedka
Klamou tělem! O_O
Heh
Erys
Reklamu jsem tedy vůbec neznala, a přiznávám, že mě nijak neuráží, nepřijde mi hloupá a tak. Ale drabble mě rozhodně pobavilo, v tom dobrém slova smyslu.
Podle mě je problém, že v
Blueberry Lady
Podle mě je problém, že v době, kdy si policie dovolí kontrolovat chlapa jenom proto, že se dost často vyskytuje okolo dětského hřiště, je tahle reklama hodně na hraně. Ale vždycky mi přišla taková mile blboučká a vtipná. :)
Eh, tak to jsem toho ale ve
Erys
Eh, tak to jsem toho ale ve světě nepostřehla víc. Opravdu se takové věci dějí?
Bohužel ano. Stejně tak jsou
Blueberry Lady
Bohužel ano. Stejně tak jsou třeba svobodní otcové mnohem víc kontrolovaní sociálkou, jestli se umějí postarat o děti, protože to "není přirozené", aby se chlap staral, a když se stará, tak je to zase podezřelé, jak to, že mu to jde, když je to chlap a jestli za tím není něco zvrhlého. Ale to už zabíhám do extrémů, držme se komerčních sdělení a jemné fialové krávy. :)