(mezitím v té samé cele)
Sotva muž s kufříkem odešel, byla mrňavá vlhká cela svědkem strašlivé tragédie. Edvin totiž zjistil, že tam leží ještě něco, a vzhledem k okolnostem mu vyhrkly slzy. Objal to krásné, ale chladné tělo, sevřel jej v náručí a teskně mu lkal, neboť takový osud si prostě nezasloužilo.
„Neví, kdo ti vdechl duši, neví, kdo tě z prachu dřel,
že by zuřil ovšem tuší, kdyby tě teď tady zřel.“
Vážně nevěděl, kdo jeho věrného společníka stvořil, ale důrazně mu teď v duchu doporučoval, aby se nedíval. Osušil si oči, omluvil se a zdrceně vrazil dokonalé ostří Excaliburu mezi mříže jako páčidlo.
Dopadlo to dobře, ani jeden z tvůrců na to z pekla neviděl.
A ostatně soudím, že by Jediland měl být aktualizován.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-))
Aries
a já už se chtěla dojmout
Dojemné...
Gwen
Dojemné...
Krásné...
:D
Oboje to končí na "né", to je
Champbacca
Oboje to končí na "né", to je znamení!
No, teda, páčidlo? :)
kopapaka
No, teda, páčidlo?
:)
Jediland a aktualizován? Tu
Maladi
Jediland a aktualizován? Tu větu ještě někdo používá? Dřív se na to možná ještě někdo dal sbalit, ale dneska? :D
Správně! Život a pravda
Ebženka