Lehce navazuje na http://sosaci.net/node/12714
Jedu na Holmesovské vlně. :)
Napřed jsem nechtěla, ale pak jsem si tu přečetla tolik silných bolavých drabblů, že jsem musela.
Nejdražší příteli,
soužití se mnou nebylo jednoduché, přesto jste mnoho let věrně stál po mém boku a vaše poznámky mě mnohokrát postrčily správným směrem.
Neobrátil jste se ke mně zády, když jsem vás vystavil tak kruté zkoušce, jakou byla má předstíraná smrt.
Za sebou mám kus dobře vykonané práce. Bez vás by jí bylo o mnoho méně.
Děkuji vám, Watsone.
Pouhý měsíc poté, co jsem za ním narychlo přispěchal, vykročil můj přítel na poslední cestu. Nemoc už mu nedovolila promluvit, přesto ještě dokázal přitáhnout k sobě mou dlaň a lehce políbit špičky mých prstů.
Věděl jsem, co mi chce říct.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Tak ale tohleto- to- já-...
Carmen
Tak ale tohleto- to- já-...
*trucovitá odmlka*
No dobře. Je to napsané výborně. A tady poblíž někdo určitě krájel cibuli!
To je...hodně silné drabble.
Azereth
To je...hodně silné drabble. Opravdu nádherné.
*Asi jí něco spadlo do oka...*
Nééééé :'( To je zlý a smutný
Saphira
Nééééé :'( To je zlý a smutný a *brečí*
Už je to v oblíbených.Víc
Kleio
Už je to v oblíbených.Víc nemám sílu říct, mám něco v oku. V obou.
Ach! *slzička*
Danae
Také jsi mě rozplakala. Váš
Lady Lestrade
Také jsi mě rozplakala. Váš posmrkaný toaleťák budiž toho důkazem. Krásné, dojemné a po tom tvém utěšování vlastně i tak nějak v pořádku.
Poslední věta se mnou udělala
strigga
Poslední věta se mnou udělala něco, co neumím vyjádřit slovy. Strašně, strašně procítěné a krásné.
Smutné!
Kilián
Smutné!
Ááá! To mě na úzkém prostoru
may fowl
Ááá! To mě na úzkém prostoru rozsekalo a zase spravilo a mám teď mrazivě svíravý pocit kolem žaludku. Působivé a krásné.
Ty zlá! :(
Lejdynka
Ty zlá! :(