Domů
Společnost pro osvětu spisovatelů

Hlavní navigace

  • O nás
  • Diskuse
  • Autoři
  • Fandomy
  • Filtrování
  • Podpořte nás
  • Přihlásit se (opens in new tab)
Skočit na příspěvky ↓

Drobečková navigace

  • Domů
  • Co by bylo, kdyby nebylo

Informace

Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!

Uživatelské menu

  • Oblíbené povídky z Padesátky
  • Přihlásit se

Nový obsah

  • Chytrému napověz – Terda
Více novinek

DMD

  • FAQ
  • Pravidla
  • Návod na přidání drabble (opens in new tab)
  • 2026
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • 2024
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • Starší ročníky
    • 2023
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2022
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2021
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2020
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2019
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2018
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha (opens in new tab)
    • 2017
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2016
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2015
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2014
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2013
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2012
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2010

Bingo

  • 2026 Tropické bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Vylosované tropy
  • 2024 Klišé bingo
    • Pravidla (opens in new tab)
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Vylosovaná klišé
  • 2014 Klišé bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Bingo! (opens in new tab)
    • Doporučení

Letní dobročinnost

  • Pravidla
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • Starší ročníky
    • 2022
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Poezim

  • Pravidla (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Básně

Vánoční nadílka

  • Pravidla
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • Starší ročníky
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2016
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2015
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2014
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2013
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Padesátka

  • Pravidla
  • 2025
  • 2023
    • Bodovací tabulka 2023 (opens in new tab)
  • 2021
    • Bodovací tabulka 2021 (opens in new tab)
  • 2019
    • Bodovací tabulka 2019 (opens in new tab)
    • Upoutávky

Ostatní

  • Články
  • Překladatelova rukavice (archiv) (opens in new tab)

Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.

Co by bylo, kdyby nebylo

Profile picture for user angie77
Od angie77 | Po, 28. 04. 2014 - 23:16
Harry Potter

Dlouho jsem věřila, že za poslední stránku bude ještě něco napsaného očarovaným inkoustem. Tedy… konkrétně jsem si představovala, že když se budu soustředit, objeví se obrovské „Apríl“ a pod tím drobnějším písmem „Celý epilog se ruší“.
Severus přece nemohl umřít… Jistě zvládnul sáhnout do kapsy hábitu a vypít protijed.
Hermiona přece nemohla skončit s Ronem, vždyť ti dva neměli vůbec nic společného.
Ginny přece nemohla skončit s Harrym… vždyť… no prostě nemohla.
Když jsem pochopila, že ten epilog byl myšlen vážně, měla jsem vztek. Až později jsem si uvědomila nabízející se možnosti. Budu ho ignorovat a psát si své příběhy…

DMD č. 29. pro 29. 4. 2014. Téma: Za poslední stránkou

Okay, asi patřím k menšině,

Profile picture for user Tenny

Tenny

12 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Okay, asi patřím k menšině, když řeknu, že jsem s epilogem poměrně spokojená. :D Já byla naopak docela ráda, že Snape zaklepal bačkorama. Ale je fakt, že jsem doufala, že Harry skončí s Lenkou... No jo, no.
Ale drabble fakt pěkné. :)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Noooo...

Profile picture for user angie77

angie77

12 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Je fakt, že se Severusovou smrtí se dalo tak nějak počítat - bylo mi to líto, ale OK. Představovala jsem si ji ovšem o dost hrdinštější, než že ho zakousne had :-(

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Okay, asi patřím k menšině, by Tenny

Já jsem s epilogem taky

Nifredil

12 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz
Já jsem s epilogem taky spokojená. Já jim prostě všem přála dobrej konec! a Snapa jsem neměla ráda nikdy:)
  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Hmmm...

Profile picture for user angie77

angie77

12 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Dobrý konec... Jenže já si neumím představit, jak bude Hermiona šťastná s Ronem a Ginny s Harrym. Takže mi ten konec moc dobrý nepřišel.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Já jsem s epilogem taky by Nifredil

Já taky všem přála dobrej

Profile picture for user strigga

strigga

12 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Já taky všem přála dobrej konec, ale že by pro všechny přišel, to se mi moc nezdá.. :D ale se Snapem souhlasím, taky jsem ho nikdy neměla ráda, a jeho životní příběh toho u mě zase tak moc nezměnil. Vlastně se ho učím mít trošku ráda až teď :D

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Já jsem s epilogem taky by Nifredil

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit