Doufám, že nikoho nevykrádám... :)
V něčem tak velkém nebyla už dlouho. Obvykle chodívala do útulného, opuštěnějšího.
Nejdříve ji ten dav lidí vyděsil. Hemžící se masa všemožného věku, výšky, vrstvy. S rozdílnou rychlostí chůze. Ale za stejným účelem.
Poté si řekla, že to nějak bude muset překousnout. Snažila se vmísit.
Brala jen to nejnutnější. Přesto se neubránila špatného dojmu z fanatických pohledů a z hesla "vezmi všechno!"
Když byla venku, hluboce si oddechla. Do chvíle, než zjistila, že ji sleduje nějaký divný chlap. Byl pořád za ní. Nakonec se ukázalo, že chtěl jen vozík, neboť všechny došly.
Tedy, sleva, nesleva, v supermarketu už ji neuvidí.
Ne, skutečně nemám ráda nakupování.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jo, to je krutá realita.
Esclarte
Jo, to je krutá realita.
To je. :D
Azereth
To je. :D
Děkuji za komentář. :)