Návštěvy máme rádi. Většinou přivezou dobroty, áchají nad našimi kožíšky, rozplývají se, když jim konečně vlezeme na klín. Čenda má návštěvy obzvlášť rád. Jeho vrcholným číslem je, že si vleze návštěvě na klín, otočí se k ní zády, ocasem jí šmejdí po tváři a nechá si obdivovat dupku.
Jednou ale přijel nějaký strýc. Že byl postarší, nevadilo. Že Rozárku málem zasedl, už ano. Tobiáše nakopl cestou do kuchyně, prý špatně vidí. Na Barbuchu si odložil tlustou knihu a Čendovo vrcholné číslo skončilo vylitým kafem a strýcovým závěrem, že kočky patří do guláše.
A tak svorně voláme: „Strýce? Už nikdy více“!
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-))))))))))))))
Peggy
Chudinky čičinky :-)
Checht
angie77
Pěkné :-)
Do guláše patří strýc. Ale
Erendis
Do guláše patří strýc. Ale kdo by to pak jedl, že. Škoda cibule.
Strýc to má jasný - příště
ioannina
Strýc to má jasný - příště jenom na verandě. Ať prší, nebo ne! :D
Kočka záložka? to fakt nemá
mila_jj
Kočka záložka? to fakt nemá chybu!!! Krásné drabble.
Děkuji. Barbucha si to ovšem
Tora
Děkuji. Barbucha si to ovšem nemyslel :-)
:D Ano, kočka záložka je
Erys
:D Ano, kočka záložka je skvělý nápad. Jen aby pak kočky neprchaly před nějakým lepším strýčkem :)
No pokud by strýček třímal v
Tora
No pokud by strýček třímal v ruce něco voňavého na jídlo, nejlépe šunčičku či tak, tak by byl určitě v kolektivu oblíben. Minimálně v tom kočičím...