Start máme úspěšně za sebou a jedem dál.
Kdybyste někdo chtěl pokecat o letošním dmd, připomínám, že sosačky provozují na stránkách také diskuzi:)
Drabble zdar!
Téma pro 2. 4. 2018: Němí svědci
Toto téma bude uzavřeno 2. 4. 2018 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde, i když se tam toho zatím moc nedočtete;-)
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
2. 4. 2018 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Bomba!
Gwendolína
Bomba!
Ufff...
mamut
Ufff...
Neúpím, jdu si lehnout... ve spaní jsou mé myšlénky nejbystřejší :D
Děkuji za téma.:-)
Profesor
Děkuji za téma.:-)
Jeden němý svědek si v
Esclarte
Jeden němý svědek si v tichosti přečetl téma a odebral se do peřin.
Luxusní!
winterpool
Luxusní!
Úžasný! Dík za téma, jste
Remi
Úžasný! Dík za téma, jste nejlepší. :)
To je hezké téma!
Aries
To je hezké téma!
Díky za téma.
Bilkis
Díky za téma.
Teď už jen zjistit, co s ním. :D hele, nápad!
Nápad
Roedeer
A ten nápad jen tak ležel na zemi? :D Jestli najdeš ještě nějaký, třeba zakopnutý pod almarou, přihraj ho sem.
Ba ne, tentokrát si vím rady!
Ne, ten mě napadl při frfňání
Bilkis
Ne, ten mě napadl při frfňání. :) A ty si vždycky víš rady, neříkej, že ne. :)
Tyjo! Tak teď se mi mozek
Queen24
Tyjo! Tak teď se mi mozek teprve zavaří... Dobrou noc (stejně teď neusnu :D)
A je to :)
Tora
A je to :)
Proč já mám zrovna tak ukecané kočky???
Tak je nech, ať se naštvou a
Profesor
Tak je nech, ať se naštvou a "smrtelně urazí"... ;-))))))))))
To Čenda nedokáže. Ten
Tora
To Čenda nedokáže. Ten nezavře klapačku ani na chvíli. Teda jen když spí, to je ticho.
Chmmm...
kopapaka
Chmmm...
...z mluvící kočky by oněměl kdekdo :)
Asi budu muset nechat Frances
Terda
Asi budu muset nechat Frances ztřískat do němoty. Nebo nevím. :D (Omluvte mé zvrhlé nápady. Pozdní hodina)
Najs, very najs.
Tenny
Najs, very najs.
To je tak krásný téma, že
Tess
To je tak krásný téma, že vůbec nevím, co s ním!
Ale to je fakt pekny tema.
Julie
Ale to je fakt pekny tema. Ted jeste co... ale jo, ja vim.
Hmmm... tak prej teda asi jo
Blanca
Hmmm... tak prej teda asi jo :D Tenhle ročník bude zase sekec... a to asi můžu být ráda, že jsem si tam neposlala ty svoje nasbírané perly, protože z některých z nich by mi jedlo :D
Proč já si vlastně stěžuju na
Apatyka
Proč já si vlastně stěžuju na zadání slohovek? Vždyť ve škole jsou ty témata takový pěkný :O :)
No, nechci to sice uspěchat,
Kumiko
No, nechci to sice uspěchat, ale klidně už by mohlo přijít témátko... Pěkně prosím, smutně koukám.
Takže nejsem sám...
kopapaka
Takže nejsem sám...
Horší je, že nemám dočtené ani první téma :/
edit: tak super, čtyři hodiny nevím o tématu :D