Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!
Ježiš marjá, když jsem tenkrát hrávala Warcraft 3, myslela jsem, že se z té hlášky "Má síla ve světlo je neochvějná" zblázním, děsně mi lezla na nervy. :D
Drabble fakt super. ;)
Já mám stejně nejradši vřeštící gobliny nebo kdo to byl: "Jdou po nás zezadu!" I když teda v tu chvíli jsem trnula, kde mi zase nepřítel prorazil obranu. A pak byly krásně nadabované ty lidské mágyně a jejich: "Magické proudy jsou dnes nějaké nevyzpytatelné." To se nedá zapomenout. :)
Výborný, pobavilo. :)
Iantouch
Výborný, pobavilo. :)
Nehráčům to asi moc neřeklo,
Maladi
Nehráčům to asi moc neřeklo, no. :)
Ježiš marjá, když jsem
Tenny
Ježiš marjá, když jsem tenkrát hrávala Warcraft 3, myslela jsem, že se z té hlášky "Má síla ve světlo je neochvějná" zblázním, děsně mi lezla na nervy. :D
Drabble fakt super. ;)
Já zas měla plný zuby toho
Maladi
Já zas měla plný zuby toho jeho: "Mrazivý smutku, udeř!" :D
Ona většina jeho hlášek byla
Tenny
Ona většina jeho hlášek byla k uzoufání. :D
Já mám stejně nejradši
Maladi
Já mám stejně nejradši vřeštící gobliny nebo kdo to byl: "Jdou po nás zezadu!" I když teda v tu chvíli jsem trnula, kde mi zase nepřítel prorazil obranu. A pak byly krásně nadabované ty lidské mágyně a jejich: "Magické proudy jsou dnes nějaké nevyzpytatelné." To se nedá zapomenout. :)
Jo, tu hlášku jsem taky
Tenny
Jo, tu hlášku jsem taky milovala, ten tón byl boží. :D
Nehráčům to sice moc neřeklo,
strigga
Nehráčům to sice moc neřeklo, ale kurz otcovraždy mě neskutečně pobavil :D