Známe ji všichni už mnoho let. I naši otcové a dědové ji znali. Už když jsme byly malé děti, byla tady pro nás a byla nám vzorem. Pamatuje si věci, o kterých my jen čteme v historických knihách. Bojovala s námi proti nacistům, neohlížejíc se na svůj urozený původ. Svým šarmem a důstojností je nám příkladem. Stará se o své země již desítky let, miluje lidi a lid ji také miluje.
Je nejposlednější z posledních panovníků dávno ztracené doby. Na další takovou budeme čekat desítky, možná stovky let, a možná se nikdy nedočkáme.
Vše nejlepší k narozeninám, královno Alžběto II.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Dojemné, vskutku.
Rya
Dojemné, vskutku.
Tak nějak to přišlo. :-))
Tlegy
Vzpomněl jsem si na ty nedávné narozeniny.
To je hezké!
Peggy
To je hezké!
Děkuji.
Tlegy
:-)))
To je hezký nápad
Aries
To je hezký nápad
Děkuji.
Tlegy
Byl jsem rád, že mne to napadlo. :-)))
Moc hezké :)
Evangelista biolog
Moc hezké :)
Děkuji.
Tlegy
I teď v květnu mne to moc potěšilo. :-))