Téma č.1: Ke strojům
Oblečená do neforemné ochranné kombinézy se v zástupu dalších opravářů šourám do výtahové šachty.
Do podzemí. Ke strojům.
Pracovat se musí. Kdo nesežene práci v soukromém sektoru, musí se přihlásit do státního programu plné zaměstnanosti a vzít práci, která mu bude přidělena. Nepracovat je zločin, který se trestá.
Mně byla přidělena práce opravářů v Potrubí. Jedna z těch nejhorších, ale co bych se svým jménem čekala, že. Každou chvíli se nějaký opravář zraní, smrt taky není ničím výjimečným.
Město nad námi chce žít a je mu jedno, kdo za to zaplatí.
Já jsem odhodlaná přežít. A získat konečně svou svobodu.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Má to podobnou atmosféru jako
Dangerous
Má to podobnou atmosféru jako 1984...
Líbí se mi to. Trochu to
Profesor
Líbí se mi to. Trochu to připomíná totalitní režimy ze sci-fi příběhů.