Následuje po http://www.sosaci.net/node/34870.
Když ji vytáhl z hořícího domu – s mokrým hadrem na puse, aby nekřičela a nenadýchala se kouře – jen vzlykala. Pak byla ticho, až nepřirozeně.
Jakmile se přesvědčil, že jí kromě ohořelých vlasů nic není, odvezl ji z města. Požár nevypukl náhodou…
Dva dny vůbec nemluvila.
Nenutil ji.
Třetího rána mu z vaku vypadlo zrcátko. Sebrala ho, obrátila v dlani. „Na co to máš?“ tázala se podezřívavě.
Myslela snad, že se fintí? Ukázal jí, jak se lze s pomocí zrcátka nenápadně dívat dozadu.
A pak, ani nevěděl, jak se to stalo, mu plakala na rameni a šeptala, že rodiče jsou mrtví.
Více méně navazuje toto drabble: http://www.sosaci.net/node/34779.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Začátek je dojemný, těším se,
kytka
Začátek je dojemný, těším se, kam se to bude dál odvíjet.
díky moc
Arenga
díky moc
já zhruba vím, ale nejsem si vůbec jistá, kam se v dubnu budu schopná dostat :-)
Jsem vážně ráda, že se mu
KattyV
Jsem vážně ráda, že se mu povedlo vymyslet, čím tu malou rozmluvit. Teď může konečně plakat a pak se smířit s nevyhnutelným.
Víš co, on to vlastně
Arenga
Víš co, on to vlastně nevymyslel. Byla to opravdu náhoda - a on to tak nějak zvládl, aniž by konkrétně o tohle usiloval. Myslím, že je vývojem sám spíš překvapený. (jsem ale ráda, že jsem do těch 100 slov narvala aspoň to, co tam je)
Moc pěkné. Líbí se mi ta
Aplír
Moc pěkné. Líbí se mi ta dvojí možnost zpětného pohledu do zrcátka. Doslova vidět, co je za mnou a vidět minulost ve vzpomínkách.
díky moc
Arenga
díky moc
jsem ráda, že se líbí, ono je tam toho nakonec víc, než jsem původně zamýšlela
Chudinka malá :/
Elluška
Chudinka malá :/
no jo no :-(
Arenga
no jo no :-(
ale dostane se někam, kde se bude mít dobře, slibuju
Ach jo, děvčátko nemuselo
Regi
Ach jo, děvčátko nemuselo koukat za sebe, na pohled dozadu stačilo, že viděla své ohořelé vlasy...
tak on je to spíš určitý
Arenga
tak on je to spíš určitý ventil, ona samozřejmě moc dobře věděla, co se stalo
Téma tedy vpašováno skvěle,
Faob
Téma tedy vpašováno skvěle, závěr dojímá svou - jak to říct - velkou odkoukaností ze života!
no, tak to naštěstí ne -
Arenga
no, tak to naštěstí ne - tohle jsem naštěstí nikde neměla možnost odkoukávat
Moc povedené, líbí
Tora
Moc povedené, líbí
děkuji
Arenga
děkuji
Líbí, a moc.
mila_jj
Líbí, a moc.
Díky
Arenga
Díky