Pevnost Nortgard není dokonalé místo pro život. Neustálá zima, možnost napadení ze sousední země, krátké dny a dlouhé noci. No, dalo by se tak pokračovat do nekonečna. Ale to vy už dávno víte.
Přesto má pevnost pro své obyvatele kouzlo. A kdybyste mě mučili, neřeknu vám jaké. Prostě je a tím bych to ukončil.
A co se osazenstva týká, najdete tu průřez vším možným i nemožným. Přesto tu máme všichni jednu věc společnou. Na konci každého náročného dne je pro nás úlevou, že konečně zadek sedí, nohy odpočívají a hlava vypíná u sklenice oblíbeného chlastu.
Nebo lahve.
Někdy i dvou...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Přesně! Povedené.
Esclarte
Přesně! Povedené.
dobrý :-)
Aries
dobrý :-)
Správně zakončený den :)
mamut
Správně zakončený den :)
:-)
Profesor
Povedené, výstižné, řekla bych.
Tak to má být! Perfektní!
Tora
Tak to má být! Perfektní!
Jo, taky bych si dal v takové
Killman
Jo, taky bych si dal v takové společnosti lahvinku.