Domů
Společnost pro osvětu spisovatelů

Hlavní navigace

  • O nás
  • Diskuse
  • Autoři
  • Fandomy
  • Filtrování
  • Podpořte nás
  • Přihlásit se (opens in new tab)
Skočit na příspěvky ↓

Drobečková navigace

  • Domů
  • Kdo je doma?

Informace

Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!

Uživatelské menu

  • Oblíbené povídky z Padesátky
  • Přihlásit se

Nový obsah

  • Chytrému napověz – Terda
Více novinek

DMD

  • FAQ
  • Pravidla
  • Návod na přidání drabble (opens in new tab)
  • 2026
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • 2024
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • Starší ročníky
    • 2023
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2022
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2021
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2020
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2019
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2018
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha (opens in new tab)
    • 2017
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2016
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2015
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2014
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2013
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2012
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2010

Bingo

  • 2026 Tropické bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Vylosované tropy
  • 2024 Klišé bingo
    • Pravidla (opens in new tab)
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Vylosovaná klišé
  • 2014 Klišé bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Bingo! (opens in new tab)
    • Doporučení

Letní dobročinnost

  • Pravidla
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • Starší ročníky
    • 2022
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Poezim

  • Pravidla (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Básně

Vánoční nadílka

  • Pravidla
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • Starší ročníky
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2016
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2015
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2014
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2013
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Padesátka

  • Pravidla
  • 2025
  • 2023
    • Bodovací tabulka 2023 (opens in new tab)
  • 2021
    • Bodovací tabulka 2021 (opens in new tab)
  • 2019
    • Bodovací tabulka 2019 (opens in new tab)
    • Upoutávky

Ostatní

  • Články
  • Překladatelova rukavice (archiv) (opens in new tab)

Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.

Kdo je doma?

Profile picture for user Lejdynka
Od Lejdynka | Ne, 25. 04. 2010 - 03:17
DMD č. 25 pro 25.4.2010. Téma: Co je doma to se počítá!

fandom: hádejte, jestli vám to řeknu předem
varování: náraz na fandom, žádný slash a jeden ošklivý, zlý a strašně nesympatický het. no nic. stejně si zítra asi napíšu ještě jedno :) tohle je jen taková sranda.
Jsem doma.
To byl zase den.
Jedna. Dva.
Ne, teď mě nech, sestřičko. Sice na to nevypadám, ale jsem unavený.
Dvanáct.
No fuj. Nezkoušej na mě zase ten trik s výměnou plechovek, chlape. Tohle pít nebudu. A je mi jedno, že nemáš rád ryby.
Čtyřicet.
Když už chceš nadávat, tak jen v jednom jazyce. Takhle ti nerozumím ani slovo. Mrňousi.
Čtyřicet dva.
No ty abys tu nechyběl. Čtyřnohá duhová pohromo. A teď mě můžeš sežrat.
Čtyřicet čtyři.
Konbanwa? No nic.
Padesát. Šedesát.
Večeře! Díky, lásko. Už jsem měl žízeň.
Sedm – Au!
Jo, já vím, promiň. Zase jsem počítal modré míčky.
fandom: Noční klub 2 (něco jako epilog)

Utajený
Noční Klub
2010

Ne, 2010-04-25 11:37 — Profesor
Tam nebyl femslash? Mně

Tam nebyl femslash? Mně vždycky přišla Hanako taková na obojí.
Jinak je to moc hezké a docela to i sedí.

Ne, 2010-04-25 15:31 — Lejdynka
Jo, byl tam femmeslash,

Jo, byl tam femmeslash, nejdřív s Kamilou, pak s Hanako. To tady není, protože nebylo zapotřebí to zmiňovat a taky by se to sem nevešlo. Ale taky tam byl ošklivý, zlý a nesympatický het s Tobiášem a Denisou.
Moc děkuji :)

Ne, 2010-04-25 11:28 — Kleio
Modrý míčky! Já skoro

Modrý míčky! Já skoro zapomněla na modrý míčky! XD

Ne, 2010-04-25 15:33 — Lejdynka
Jak jen jsi mohla zapomenout

Jak jen jsi mohla zapomenout na modré míčky, ty jsou přeci základ všeho! :D

Ne, 2010-04-25 15:41 — Kleio
Já to četla, když mi bylo...

Já to četla, když mi bylo... byloooo... 17. To je dávno. Pamatuju si Kocoura. Taštičku. Toho druhého. Koňak. Modré míčky mi úplně utekly! O_o

:D

Ne, 2010-04-25 19:38 — Lejdynka
Aha, v tom případě se ti

Aha, v tom případě se ti zapomenutí omlouvá, protože to je dávno :)
Jo, tak tohle už je trochu posunuté dopředu, po dvojce. Místo Kocoura je Kotě, taštička už je díkybohu minulost, Ten druhý - já ho tam původně chtěla napsat, ale zaprvé se mi nevešel a zadruhé jsem si říkala, že podle toho by to člověk mohl poznat moc brzy :) A koňak utekl zase mně?
Modré míčky mi ale utkvěly :)

Ne, 2010-04-25 11:03 — Dangerous
Aby to nevypadalo, že tvé

Aby to nevypadalo, že tvé drabbles ignoruju - já je čtu, jen je ne vždy chápu, protože buď neznám fandom, nebo si ho už nepamatuju tak dobře - což je případ tady toho. :)
*mlčící kočka*

Ne, 2010-04-25 20:34 — ioannina
Můj taky... náraz na fandom,

Můj taky... náraz na fandom, bum... :-((

Ne, 2010-04-25 23:30 — Lejdynka
Pardon :( Mrzí, nedá se nic

Pardon :( Mrzí, nedá se nic dělat.

Ne, 2010-04-25 23:46 — ioannina
Nic si z toho nedělej. :-))

Nic si z toho nedělej. :-))

Ne, 2010-04-25 15:34 — Lejdynka
Jasně, to je v pořádku, já s

Jasně, to je v pořádku, já s tím počítám, když je píšu ;) Nic se neděje.
-hodila kočce klubíčko-

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit