Fandom: Medvídek Pú
Varování: alternativní realita
Pódiem odstepoval králíček v cylindru.
"Tak jedem. Další uchazeč!" zvolal pán sedící v téměř prázdném hledišti. Vypadal vyčerpaně.
Na pódium vběhl veselý tygřík.
"Ahojahoahóój!" zvolal a ušklíbl se. "Jsem tygr a rád skáču. A zaskáču vám taneček!" Chaoticky poskakoval a broukal si do rytmu. Nakonec spadl do orchestřiště a ozval se zvuk proraženého bubnu.
Režisér se poraženecky rozhlédl na ostatní: "Pitomé, ale osvědčené gagy. Nechte asistentce adresu. Další!"
"DDDdobrý den, jj...jsem tu správně na kon...konkursu?" zaševelilo prasátko a polila jej červeň.
"Roztomilý, berem!"mávl rukou režisér. "Další!"
"Hmrrm, dobrý den. Já jsem medvěd. Ale vlastně nic moc neumím."
Po, 2010-04-26 21:22 — Rebelka
Jsem nadšena
A asi už blázním, ale připadá mi, že to ani pořádně není AU, ale že je takhle vážně vybírali :).
Po, 2010-04-26 19:06 — Lejdynka
Ježkovy kočičky! Medvídek
Ježkovy kočičky! Medvídek Pú!
'Roztomilý, berem' !! :00 Dokonalost.
Škoda, že se ti tam nevešel oslík, ten by mě obzvlášť zajímal :)
A na jakém základě proboha vzali medvěda, když vlastně nic neumí?? :))
Po, 2010-04-26 21:09 — Ebženka
medvěd...
medvěd je prostě porazil silou svého charizma.
Po, 2010-04-26 11:59 — Danae
To je sladké! A to režisér
To je sladké! A to režisér ještě netuší, že ho na závěr čeká jeden depresivní osel...
Po, 2010-04-26 00:05 — Dangerous
Hahaha! :D To musel být pro
Hahaha! :D
To musel být pro režiséra těžký den. :)
Ne, 2010-04-25 22:36 — ioannina
Silně mi to připomíná Cirkus
Silně mi to připomíná Cirkus Humberto, tu konečnou fázi, kdy měli varieté.
Super obsazení!
(Chudák ředitel...)
:-)))
Ne, 2010-04-25 22:34 — Profesor
Moc hezké. Pú na konkurzu. A
Moc hezké. Pú na konkurzu. A stydlivé prasátko.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit