Čerti neodnášejí hříšníky do pekla. Pod kotle se nepřikládá a tak se místo nářků ozývá jen stále silněji klení čertů.
Do pekla neodnesení hříšníci si to štrádujou před nebeskou bránu, kde se tvoří dlouhá fronta. Svatý Petr nikoho do nebe nepouští.
Hříšníci namísto čekání ve frontě bránu přelézají.
„Proč nepouštíš čisté duše do nebe, Petře?“ táže se Všemohoucí.
„Nemají vyplněné ty nové formuláře, co poslali z Bruselu.“
„A proč si hříšníky nevzali čerti?“
„Nemají čas, Otče, vyplňují hlášení podle směrnic Evropské Unie o spotřebě uhlí na hříšníka a jeho vlivu na životní prostředí.“
Zemi, nebe i peklo zachvátila totální anarchie.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ach, přesné...
Kumiko
Ach, přesné...
Díky :-)
Peggy
Díky :-)
Nemůžu psát! Celá se třesu
Regi
Nemůžu psát! Celá se třesu smíchy :-D
Jsem ráda,že jsem Tě pobavila
Peggy
Jsem ráda,že jsem Tě pobavila!
Evropská unie má věru sílu.
KattyV
Evropská unie má věru sílu. Nedokážou si s ní poradit ani v nebi ani v pekle. To už se našim problémům s projekty vážně nedivím.
Tak tak :-)
Peggy
Tak tak :-)
Moc se mi to líbí, myslím, že
Esclarte
Moc se mi to líbí, myslím, že je to i nezávislé na fandomu.
Díky! Původně to měla
Peggy
Díky! Původně to měla vyprávět moje postava z fandomu, ale už se tam jaksi nevešla.
Ale mně se to takhle líbí víc
Esclarte
Ale mně se to takhle líbí víc. Já se s tím fandomem moc nesžila.
To je hlavní, že se Ti to
Peggy
To je hlavní, že se Ti to líbí :-) Jsem ráda.
*upadl*
kopapaka
Bože, co ještě :D
Snad raději ani nevědět...
Peggy
Snad raději ani nevědět...
:-)))
Velmi trefné a přesné.
Profesor
Velmi trefné a přesné. Pobavilo, ale tak nějak smutně. EU je vážně vynález.
To jo... Díky!
Peggy
To jo... Díky!
Teda málem mě odradil fandom,
P.M.d.A.
Teda málem mě odradil fandom, ale tohle je nádherný :-)))
Díky!
Peggy
Díky!