Dneska ani úpnutí, to se jen tak nestává:)
Připomínám, abyste si pravidelně kontrolovali bodíky v tabulce a včas reklamovali, pokud se na vás zapomnělo.
Pěkné drabblení.
Téma pro 21. 4. 2019: Jednou za sto let
Toto téma bude uzavřeno 21. 4. 2019 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
21. 4. 2019 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je tak pěkné téma!
Keneu
To je tak pěkné téma!
Eh. To mě přímo odkazuje do
Apatyka
Eh. To mě přímo odkazuje do míst, kterým jsem se chtěla vyhnout. No, uvidíme... Ale hezké téma to je, nežene :)
Tak podobné téma se objeví
Tora
Tak podobné téma se objeví jen jednou za sto let!
*
winterpool
Ale to je poměrně inspirativní..
ale jo, to se dá
Aries
ale jo, to se dá
Hledme, muj sexualni zivot.
Naughtilus
Hledme, muj sexualni zivot.
:D :D :D
winterpool
:D :D :D
Něco jako: -Můj sexuální
Bilkis
Něco jako: -Můj sexuální život je jako moje Ferrari. -Vždyť nemáš Ferrari...? :D
Bludný Holanďan.
Esclarte
Bludný Holanďan a podobná individua.
Když já tak dlouho ještě na
mamut
Když já tak dlouho ještě na světě nebyla... ccc...
Asi to nebyl záměr, ale mně
Zuzka
Asi to nebyl záměr, ale mně to běží hlavou s tou písničkou...
Tyjo mně taky. Ale já to
Lejdynka
Tyjo mně taky. Ale já to nechci! :D
Já taky ne! Budu to muset
Zuzka
Já taky ne! Budu to muset nějako vytěsnit. Protože tu písničku jsem měla vždycky i dost vizuálně zafixovanou.
Mně taky! Teda jestli se
strigga
Mně taky! Teda jestli se myslí ta stará, kde je podmořský svět jako krasohled, a ne ta nová, kde se tančí na stole nebo co a je tam taky sto let a hrozně mi leze na nervy. :D
v mym případě je to bohužel
Zuzka
v mym případě je to bohužel ta druhá. Něco tam ční na stolech a celá ta věc má pro mě tak jako smíšenej dojem.
Já znám* jen tu novou a taky
Apatyka
Já znám* jen tu novou a taky jsem si na ni vzpomněla. Existuje odkaz na tu starší? Třeba se mi bude líbit víc...
*Čti: o volné hodině byla přepadena, svázána a v učebně IT donucena vyposlechnout asi pět údajně moderních a populárních písniček, mezi nimi i tuto. Potom zdrhla, takže neví jestli těch zbývajících dvacet bylo lepších...
Tahle je ještě celkem
Keneu
Tahle je ještě celkem snesitelná (pokud ji neslyšíš dvacetkrát denně), utekla jsi včas...
Já jsem nějak mimo, neznám
Aries
Já jsem nějak mimo, neznám ani jednu, ale nevím, jestli chci znát
Chvíli jsem si myslela, že
strigga
Chvíli jsem si myslela, že jsem snad blázen a vymyslela jsem si neexistující písničku, ale našla jsem ji :D
https://m.youtube.com/watch?v=_xk1PTlrmiU
Mám ji docela ráda. Je to pro mě taková ta kategorie "hráli to v rádiu, když mi bylo asi dvanáct, a mám na to hezký vzpomínky" :D je trochu divná, ale já byla na divný hudbě vychovaná, naši blahé paměti poslouchali Stromboli a vůbec, takže za to nemůžu, jasný, jo :D nakonec jsem docela ráda, že se mi vybavila tahle, a ne ta druhá. :-)
Pěkná. Ready Kirken je fajn.
Keneu
Pěkná. Ready Kirken je fajn. Já se včera zbavila té loňské sborové, jen aby ji nahradil Dick O'Brass. Skladba je v přehrávači a jmenuje se překvapivě Jednou za sto let.
Teda vůbec nic mě na to
strigga
Teda vůbec nic mě na to nenapadá, ale zní to hezky!
Včera jsem byla příliš
Terda
Včera jsem byla příliš unavena, abych úpěla nad tématem. Ale fakt jsem zvědavá, co vymyslím. Páč mě vůbec nenapadá, co s tím. A Bludného Holanďana nebrat. Asi půjdu na procházku a budu doufat, že potkám žábu... totiž múzu.
Nemohl už by někdo zaúpět?
Roedeer
Nemohl už by někdo zaúpět? Zítra nám přijedou návštěvy a začínám být ve stresu (z DMD, ne z návštěv).
Tak jo, taky bych chtěla téma
Remi
Tak jo, taky bych chtěla téma. :)
ÚÚÚÚÚÚÚÚPPPPPPPP
Jak děláš ty krásné barvičky?
Profesor
Jak děláš ty krásné barvičky?
Já bych si s dovolením úpla.
Tora
Já bych si s dovolením úpla.
ÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúůůůůůůůůůůůůůůůůůůůwaůůůůůůůůůůůůůůůůůůP!
Taky úúúúúúúúp.
Terda
Taky úúúúúúúúp.
Přidávám se.
KattyV
Přidávám se.
Toro, krát dvě to mělo bejt. Možná krát pět. :D
Vzhledem ke své vlastní
Eillen
Vzhledem ke své vlastní blbosti jsem si dnes dala maraton drabblů. A tak nějak nemám sílu ani úpět. Jdu zaplout do peřin.
Krásný zbytek večera všem.
Co to je?
Esclarte
Co to je?
proč ta kachna tolik úpěla
Tora
proč ta kachna tolik úpěla
úp a úp a úp
po tématu téměř šílela
úp a úp a úp
Dechovka! Až takové
mila_jj
Dechovka! Až takové zoufalství? :D
nic víc už mě nenapadlo, jsem
Tora
nic víc už mě nenapadlo, jsem totálně vygumovaná, jdu se stydět do kouta
Není to ÚP, ale UP. To se
Remi
Není to ÚP, ale UP. To se taky počítá, ne? *klik*
Tak zase jednou ůpů lkj.
Chrudoš Brkosl…
Tak zase jednou ůpů lkj.
Já. Téma. Nechci!
Rya
Já. Téma. Nechci!
(asi chci pauzu :-))
Záporné úpění taky úpění!
Tora
Záporné úpění taky úpění!
Mám komentovací zpoždění tři
Rya
Mám komentovací zpoždění tři dny, jsem ospalá jak kotě a nestíhám. S tématem neusnu a počítač vypnout neumím :-D
Já neusnu bez tématu. :D Teda
Terda
Já neusnu bez tématu. :D Teda usnu, ale pozdě...
Á, náš ANTIÚP!
Esclarte
Á, náš ANTIÚP!
Já neusnu s tématem :-)
Rya
Já neusnu s tématem :-)
Já teda normálně neúpím, ale
Aries
Já teda normálně neúpím, ale dneska bych to téma už pomalu potřebovala
Úpy úpy.
Terda
Úpy úpy.
úpity ouvej ouvej úpity ou
Tora
úpity ouvej ouvej úpity ou
Téma přijde za sto let.
Esclarte
Téma přijde za sto let.
Velké holky neúpí!
Tess
Velké holky neúpí!
(A co má bejt)
Le úpity úpity úp.
Téma je kdesi ztracené v davu
Esclarte
Téma je kdesi ztracené v davu.
Hello eleventh hour, my old
Naughtilus
Hello eleventh hour, my old friend.
I´m waiting for the theme
Esclarte
I´m waiting for the theme again.
A to jsem dala HiŤi spát...
Tess
A to jsem dala HiŤi spát...