Ne, nedonutíte mě to slovo říct přímo, ani kdybyste mě mučili. :)
Na stole ležela spousta novinových výstřižků a starých fotografií. Zvedal je, pročítal, otáčel.
Fotografie mluvily o vzpomínkách, o bolesti, sentimentu. Výstřižky o vraždách, vině a jeho vlastní zbabělosti.
Polekaně nadskočil, když na hromadě přistála těžká otevřená kniha.
"Nechtěl by sis přečíst taky tohle?" hlas nad ním sršel zuřivou uštěpačností.
"Slovník?"
Se zdviženým obočím se začetl do slova, které mu bratr zatrhl. Pak k němu překvapeně zvedl oči.
"Proč bych..."
"Abys viděl, co seš!" zařval Aberforth a vyřítil se z pokoje.
Večer fotografie spálil. Na sentiment a vzpomínání bude čas, až s Grindelwaldem skončí.
A vina? Té se postaví čelem. Projednou.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jo, ten je taky hodně
Blueberry Lady
Jo, ten je taky hodně výstižnej!
Díky :) holt jsem musela
strigga
Díky :) holt jsem musela najít někoho, kdo to slovo použije za mě. :)
Nedivím se ti. Ale povedlo se
ioannina
Nedivím se ti. Ale povedlo se ti to. A je!
Děkuji moc! :)
strigga
Děkuji moc! :)
To je dokonalé drabble! :) (a
Tenny
To je dokonalé drabble! :) (a já se taky nepřinutila to slovo napsat celé, jsme dvě :D )
Díky! :) Mně nedělá problém
strigga
Díky! :) Mně nedělá problém použít ho sama za sebe, ale označit tak přímo v povídce nějakou postavu, i kdyby jen implicitně, to nezvládám. :D
já to mám obráceně, postavy
Aries
já to mám obráceně, postavy se mi občas vyjadřujou tak, jak bych to já neřekla ani za boha.
Drable je hodně zajímavý
Což o to, když se tak
strigga
Což o to, když se tak označujou samy, tak s nima nic nenadělám :D ale já jako autorský subjekt je tak nazývat nezvládám. :) Díky!
Výborné!
Danae
Díky!
strigga
Díky!
Moc hezké.
Kilián
Moc hezké.
Moc děkuji! :)
strigga
Moc děkuji! :)
Krásné, jako bych tam byla. A
Lee
Krásné, jako bych tam byla. A souhlasím, taky bych takhle žádnou postavu nemohla nazvat. (Popravdě trpím už jenom tím, že je to pod tím textem napsané. )
Žejo! Taky mě to tam štve :D
strigga
Žejo! Taky mě to tam štve :D díky moc, já to taky měla před očima a jsem ráda, že jsem to nějak předala. :)
Mrazivě výborné. Včetně
Esclarte
Mrazivě výborné. Včetně poslední věty.
Teda, díky moc!
strigga
Teda, díky moc!
Skvělé, a vážně to na tu
Carmen
Skvělé, a vážně to na tu situaci mezi nimi sedí...
Díky! Hlavně se mi líbí, jak
strigga
Díky! Hlavně se mi líbí, jak to sedí na Aberhortha. On by to prostě klidně i řekl, si myslím. :D
To se ti povedlo
Runt
To se ti povedlo
To jsem ráda, díky :)
strigga
To jsem ráda, díky :)
Skvělé! Silné!
Rya
Skvělé! Silné!
A ne, neříkej ho! |Mám stejný pocit jako Lee (a to jsem ho včera použila pětkrát, fuj tajbl, ale ta hořkost musela ven).
Děkuju. A naprosto tě chápu :
strigga
Děkuju. A naprosto tě chápu :)))
Beh, před měsícem jsem si
nettiex
Beh, před měsícem jsem si říkala, že dám jen Minervy příběh od Talla a konec s HP povídkami, protože já je vlastně nečtu, ale jak vidím, ty mi to prostě nedovolíš, co? No co. Jedna výjimka potvrzuje pravidlo, takže... dvě ho potvrzují dvojnásob! Uhm.
Je to skvělé, scéna, která se mohla opravdu přihodit. No, jak známe Aberfortha, tak nejspíš i stala. xD Výborně.
Hej - já ti neodepsala? Proč
strigga
Hej - já ti neodepsala? Proč mám už skoro rok utkvělý pocit, že jsem ti dávno odpověděla??
Děkuju moc, nettie. Holt jsem k tomu fandomu tak připoutaná, nadobro, že občas asi nevědomky magnetizuju i okolo sebe. :D Ale stejně mě vždycky nejvíc potěší, když mi k něčemu napíše takovýhle komentář někdo, kdo z jakýchkoli důvodů podobné věci nečte. (Nebo dobře, nejvíc je silné slovo a já nemám silná slova ráda - tak prostě mi to vždycky udělá hroznou radost a zahřeje to :) člověk má pak pocit, jako by někdo chápal trochu z toho, co ho tak silně poutá.)