Praha úpí pod taktovkou mladistvého tyrana! V nebezpečí jsou zejména starší lidé a zvířata.
„Venčila jsem Sofinku a potom přiběhl ON, chytil mě a násilím převedl přes cestu,“ líčí svůj strastiplný příběh důchodkyně K. „A já tam přitom ani nechtěla jít.“
„Ten hulvát mě nazval stařenkou a pustil mě sednout v elektrice. A to mi ještě ne-bylo a-ani papapa-padesáááát,“ podělila se s námi paní I.
Četnictvo je vůči opakujícím se stížnostem i nadále hluché. A přitom dle našich tajných zdrojů patří mezi oběti tohoto mladistvého delikventa i bobříci, které loví, a ptáčci, kteří chcípají díky množství zrní vsypaného do krmítek.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ano, ano, poznala jsem ho!
Esclarte
Ano, ano, poznala jsem ho! Hanba mu, takhle se vnucovat a takhle urážet zachovalé dámy! Geniální.
Děsivé! Kam až se ten bídák
Aveva
Děsivé! Kam až se ten bídák odváží zajít? ;o)
Že se nestydí!
Tora
Že se nestydí!
Tak za ty ptáčky po něm půjdu
Wolviecat
Tak za ty ptáčky po něm půjdu osobně! To přehnal!
^v^
Blanca
Taky jsem ho poznala. Postrach jeden!
Že se nestydí! :D
Terda
Že se nestydí! :D
Ptáčky by krmil, ale krysičky
Julie
Ptáčky by krmil, ale krysičky rozkázal pobít! Lotr!
No ano! Za údajný zločin
Esclarte
No ano! Za údajný zločin někoho jiného!
Jo, to mě tenkrát hrozně
Lejdynka
Jo, to mě tenkrát hrozně naštvalo, copak myšičky si nezaslouží žít, jako! Hajzlík!
Jo krysy jsou chytrá stvoření
Terda
Jo krysy jsou chytrá stvoření. Že se nestydí!
Komeníci potvrzují
neviathiel
Komeníci potvrzují
Přesně! Pokrytecký ochráně
neviathiel
Přesně! Pokrytecký ochráně zvířat!
Boží!
Šmelda
Boží!
takový lotr, že on i zdraví?
Killman
takový lotr, že on i zdraví?
Kam ten svět spěje! To za
Regi
Kam ten svět spěje! To za našich mladých let... :-)
Tak nevím, mám se smát, nebo
Profesor
Tak nevím, mám se smát, nebo plakat?:-)))
Poznal!
Faob
Tak od třetí řádky, musím se vytáhnout, neb jsem většinou zde - ve světě DMD - úplně mimo! Parádní je to, ale musím připojit svou příhodu ze života: můj přítel, Vodnář a odchovanec Mirka Dušína, takhle jednou tahal z tramvaje kočárek mamince, která vůbec nechtěla vysedat!!! :-)))
A když člověk opravdu
Arenga
A když člověk opravdu potřebuje, aby pohledal :-) (ba ne, nemůžu si stěžovat, vždy někoho "ulovim" ať mi s tím naším tankem pomůže :-))
Já tak doufala, že tohle
strigga
Já tak doufala, že tohle někdo napíše!!!
Poznala jsem ho! :-D
neviathiel
Poznala jsem ho! :-D
*výtlem*
Keneu
*výtlem*
setapouch! sobý hnusec!
Já to věděla, já věděla že je
Lejdynka
Já to věděla, já věděla že je to on už od prvního řádku!!! :D
Senzace! :-D
Arenga
Senzace! :-D