Neberte část o Pampeliškovi tak, že urážím tlustší lidi, Pampeliška byl ale vždycky tak trochu záporák.
S pastelkami se dá dělat spoustu věcí.
Třeba Koljuška ze vzteku sem tam pár zlomí.
Pampeliška moc rozumu ani kreativity nepobral, místo toho mu příroda nadělila břicho.
Jen tak si sedí nad prázdným papírem a šťourá se zelenou v nose.
Snílka to s pastelkami umí. Kreslí nádherně, pokud je najde. A když tužky neztrácí, okusuje jejich konce.
Tesaříkovi na barvě nezáleží. Nakloněn nad stůl šťouchá do žížaly, aby se pohnula.
Zato Kobra barvičky miluje a každému podle nich pastelky seřadí.
Lžička pastelky moc nemusí. Pravda, jednou téměř tužkou zabodla sestru, ale o to nejde.
Sama nejradši maluje krví svých nepřátel.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-)
Profesor
Trochu milé, trochu děsivé, ale hodně pěkné.:-)
Příliš mnoho slov!
Nifredil