Fandom: DMD
A/N: Už fakt nemůžu, nemůžu, nemůžu, prosím o nějaké jednoduché poslední téma, jinak mi z toho asi opravdu cvakne v bedně. Díky, díky všem :D Jo, a tohle raději dávám 15+, vůbec jsem si nedala pozor na výrazy. :D
Koule… Koule? Koule?! Proč koule?
Ze stropu padá bílý sníh, sýkorka ve skle protivně zírá.
Písmenka ťukají do koberce, bílá vrstva na vlasech i mozku.
Slunce svítí, mám tě v řiti.
Posměšné pochechtávání…
Sklapni!
Múza zdrhla na Bahamy, svině jedna úplatná.
Sloni troubí, prdí, chrápou, blondýna se usmívá umělýma zubama.
Příjem skotačí, vrní a škrábe se, prsty trhají vlákna, bolí to.
Mám toho dost! Dost!
Kostku!
Kouli zase?
Ne!!!
Jo! Muset kurva!
Pomsta klíčí a zároveň uvadá.
Je mi to fuk, ne, chci bod, už toho překypuje, fakt, ne díky, buňky bublají, jděte do háje, ježišikriste, ať už je konec!
Ne, 2011-05-01 14:02 — Profesor
Trefné.
Mno, já bych zvolila poetičtější formu, kdybych to psala, ale pocity máme stejné.
Pá, 2011-04-29 14:16 — Esclarte
Jo, to je přesně ono.
Jo, to je přesně ono.
Pá, 2011-04-29 12:12 — angie77
Hehe...
Witch, to je super - hodně výstižné vyjádření přání nás všech :-)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit