Nahrazuji téme Transakce
Možná se vám zdá pětadvacetiprocentní daň z příjmu moc vysoká. Ale náš šéf si bere skoro stejně – a to je jenom jeden.
My musíme přece také z něčeho živit dělníky. Jinak by začali stávkovat. A o žádné vzpoury nemáte zájem ani vy, ne?
Není koneckonců potřeba odvádět daně v naší měně. Tu si umíme vyrobit sami. Můžete nám platit v naturáliích. Kupříkladu takovou kyselinou palmitovou – to je pořádné žrádlo!
Nedáte si tedy ještě jednu klobásku? My svaly vám jí stejně kus ukradneme. A budeme svědomitě pracovat – žádné protesty, slibujeme!
(Jen za žaludek neručíme. S hladkou svalovinou vždycky byla těžká domluva.)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Dobré a poučné drabble.
Profesor
Dobré a poučné drabble.
Děkuji.
eliade
Děkuji.
Pěkné! Tak šéf má taky
mila_jj
Pěkné! Tak šéf má taky čtvrtinové zdanění? To jsem nevěděla.
Prý ano, mozek spotřebuje tak
eliade
Prý ano, mozek spotřebuje tak 20 - 25% veškeré energie.
Prý ano, mozek spotřebuje tak
eliade
Prý ano, mozek spotřebuje tak 20 - 25% veškeré energie.
Tak když na tom trvají, tak
Aveva
Co by člověk pro jejich
eliade
Co by člověk pro jejich spokojenost neudělal, že?
Parádní je to!
Esclarte
Parádní je to!
Děkuji.
eliade
Děkuji.