Dáme si další realitní okénko..
„Vypadáš strašně,“ řekl Albus místo pozdravu a rozesmál se.
Gellert se snažil zatvářit dotčeně, pravdou však bylo, že vypadal příšerně. Londýnští bezdomovci by ve srovnání s ním mohli vyrazit do opery.
„Jeden by řekl, že se realitní makléř umaže maximálně inkoustem,“ provokoval Albus.
„Jen se směj. Ten barák stál v bažině. V bažině, Albusi. A to byl začátek. V životě jsem neviděl tolik běhnic v jednom závěsu. Ve sklepě byl… radši nic, zapomeň na to. A pak po mně chtěla, abych jí vyvenčil -“
„Hafoně?“
„Dlaždičouna!“
Albus vyprskl smíchy. Pak se ale docela vážně zeptal: „Dokážeš to prodat?“
„To si piš.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Domov snů. :D
Elrond
Domov snů. :D
Ideální pro introverty :D to
Saphira
Ideální pro introverty :D to se bude prodávat samo!
Pro nějakou kanibalskou
Iantouch
Pro nějakou kanibalskou ježibábu ideální. :D
Ta sebejistota z poseldní
Remi
Ta sebejistota z poseldní věty mi na jednu stranu hrozně imponuje, na druhou stranu je trochu až děsivá. :D
No, pořád je to Grindelwald.
Iantouch
No, pořád je to Grindelwald. :D
Od Gellerta nic nekupuju! :o)
Aveva
Od Gellerta nic nekupuju! :o)
Teď mě fakt zajímá, co bylo
Smrtijedka
Teď mě fakt zajímá, co bylo ve sklepě :D.
Super!
Pročet jsem se až do loňska a
Aldarion
Pročet jsem se až do loňska a krom konstatování, že ti anekdoty vážně jdou, musím taky zavzpomínat, jak jsem doprovázel kolegu na prohlídky baráků: Zástupkyně prodejce, lodičky a kostýmek. Realiťák, cool oblek. Kolega, konzervativní kabát. Já kanady, military kalhoty, v kapse baterka, totálně za vidláka. Někde mezi půlmetrem vody ve sklepě a čtvrtmetrovou vrstvou holubího guana na půdě zúčastnění pochopili, že patnáct let opuštěný statek neprohlížím poprvé. :D
A Grindelwald by byl úplně epesní realiťák! ;)