Zesnula milá žena velmi ušlechtilého srdce. Oplývala řadou dobrých skutků. Ač královského postavení, věnovala se charitativní činnosti. Ujala se sedmi malých človíčků. Věnovala jim veškerou péči a lásku, jako by byla jejich matkou.
Přestože její otec disponoval značným jměním, ona žila skromně, v ústraní, uprostřed přírody, kterou milovala. Lze ji zařadit na seznam předchůdců ekologů. Žel ironií je, že pozřela plod, který byl zřejmě ošetřen silným herbicidem a zapříčinil její předčasnou smrt.
Celý život sloužila druhým. I po smrti poslouží ke zkoumání, zda nešlo o elixír mládí, neboť její tělo nepodléhá rozkladu.
Ctím její památku. Do týmu vědců nejsem jmenován.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Herbicid zřejmě rovnou
ioannina
Herbicid zřejmě rovnou balzamoval. :-))
:-)))))) Tys mne rozesmála.
Aplír
:-)))))) Tys mne rozesmála. Dík.
To je paráda :)
Killman
To je paráda :)
Mám radost, že se líbí. Díky.
Aplír
Mám radost, že se líbí. Díky.
Tak to je tedy zpracování
mila_jj
Tak to je tedy zpracování tématu, jaké jsem ještě nečetla :).
Taky jsem nečetla nekrolog
Aplír
Taky jsem nečetla nekrolog pohádkové bytosti. :-D
Děkuju.
Líbí.
Faob
Ekologie ji zabila :-)))
Díky.
Aplír
:-))))
bezva nápad!
Aries
bezva nápad!
Ono to je více méně z nouze
Aplír
Ono to je více méně z nouze cnost. :-) Děkuju.
Tak jsem se musela vrátit a
Arenga
Tak jsem se musela vrátit a číst znovu, nějaké jsem dnes večer nedovtipná.
Ovšem herbicid!!! :-D
To se mi občas taky stává. :-
Aplír
To se mi občas taky stává. :-)
Děkuju.