Já miluji tě,
jak jsi hebká, ladná,
já stále chci tě,
nikdy nejsi chladná.
Sladší jsi než cukroví,
když celého mne hřeješ,
jako moučník medový,
k štěstí mě přiměješ.
Jen mít teď tebe,
kdybych mohl,
i k letu v nebe,
bych se zmohl.
Mé srdce cítilo by tě zas rádo,
ach kde jsi, kde jsi, horká čokoládo!
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Auuu... v tobě dříme netušený
mila_jj
Auuu... v tobě dříme netušený, tedy tušený komický talent. :D
:)
Alešandr_Veliký
:)
A já si říkal, co je to za
Chrudoš Brkosl…
A já si říkal, co je to za slečnu, ta H. Č. ... :-)
jj
Alešandr_Veliký
jj
Jak krásné opěvování milované
Birute
Jak krásné opěvování milované bytosti... teda poživatiny!
:D
Alešandr_Veliký
:D
Vtipné
Aplír
Souzním s tebou. I já miluju H.Č.
A kdo ne?
Alešandr_Veliký
A kdo ne?