Možná se to může zdát drsné.
„Pane, to přece...“
„Pochybuješ snad o mém příkazu?!“
„Ne, pane, to bych si nikdy nedovolil! Ale není to příliš...“
„Jistěže. Jen ty nejsilnější dojmy podnítí vznik nejlepšího uměleckého díla.“
Malíř se před vládcem uklonil.
„Chci, abys mi vypodobnil jistý výjev. Nepochybuji, že to bude tvé nejlepší dílo.“
Vydal pokyn a služebníci odběhli. Když se vrátili, malíři se hrůzou zatajil dech. Několik mužů drželo jeho syna, spoutaného a bezmocného.
„Namaluješ mi obraz smrti. Tvůj syn bude modelem.“ Pokynul rukou a jeden z mužů vytáhl nůž.
Vládce si obraz zálibně prohlížel. Teď, když malíř spáchal sebevraždu, bude mít dílo ještě větší cenu.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Drsné to teda je. Připomnělo
Aries
Drsné to teda je. Připomnělo mi to jednu pražskou pověst
Kterou? Mám z toho pocit déja
neviathiel
Kterou? Mám z toho pocit déja vu...
Nezdá se mi to drsné, to JE
Aplír
Nezdá se mi to drsné, to JE DRSNÉ.
Tak to je drsné... Svým
Faob
Tak to je drsné... Svým způsobem jsou uměnímilovní tyrani ti nejhorší!
no teda, ale fuj, fakt drsné
Tora
no teda, ale fuj, fakt drsné
Hu, to je opravdu brutální,
Elluška
čekala bych to od nějakého šíleného římského císaře, třeba... A mohl by to být začátek nějaké pověsti, opravdu, jak je řečeno výše. Má to takový styl, dokonce.
Ou, to je ale psycho.
Rebelka
Ou, to je ale psycho.
To je děsivé. Nádherně
Evangelista biolog
To je děsivé. Nádherně vystižena lidská krutost
Šmejd jeden zvrácená. :(
nettiex
Šmejd jeden zvrácená. :( Kruté.
Děsivé, ale to téma je v tom
Esti Vera
Děsivé, ale to téma je v tom zapracované velmi dobře :)
Brrr To teda je drsné
Peggy
Brrr To teda je drsné
Všem
tif.eret
moc díky za komentáře :-)